Zranione ptaki, odcinek 196, 197 - STRESZCZENIE szczegółowe. Levent odnajduje zalaną łzami Melis

2022-12-10 13:27 Leon Pietrzak
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki 196, 197 - streszczenie. Melis zostawia list, który sugeruje, że odbierze sobie życie. Levent natychmiast wyrusza na poszukiwania narzeczonej, a Cemil i Ayse ustalają datę ślubu. Kiedy oglądać 196 i 197 odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 196. odcinka. Co się wydarzy w odcinku? Rodzina Metehanoglu nie może otrząsnąć się z szoku. Melis powiedziała "nie" podczas ślubnej ceremonii. Ich niepokój wzbudza również list, który zostawiła, sugerując że odbierze sobie życie. Levent natychmiast wyrusza na poszukiwanie narzeczonej. Dogan nie może przywyknąć do nieobecności Mine. Jeszcze bardziej boli go, że odeszła bez pożegnania. Wszyscy są też przekonani, że Mine vel Zehra opuściła ich z własnej woli i jest bezpieczna. Neriman cieszy się, że nie doszło do ślubu Leventa i Melis. Wierzy, że dzięki temu wreszcie Meryem zazna szczęścia. Levent odnajduje Melis. Kobieta, zalewając się łzami próbuje wyjaśnić mu motywy swojego postępowania. Ku zaskoczeniu wszystkich, Levent wraca z Melis do rezydencji. Bahadir po raz kolejny jest świadkiem rozmowy Hulyi i Melis, podczas której Melis szkaluję rodzinę Metehanoglu. Zapowiada też kolejną intrygę, która pomoże jej odzyskać Leventa. Rozsierdzony Levent każe Melis natychmiast opuścić rezydencję. To oczywiście jeszcze nie koniec! Co wydarzy się w następnym 197. odcinku serialu "Zranione Ptaki"? Takiego zwrotu akcji jeszcze nie było!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy ostatni odcinek?

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63

Zranione ptaki 197 - streszczenie odcinka

Asli informuje prasę celebrycką o zajściach w rezydencji. Temat niedoszłego ślubu pojawia się w gazetach. Melis jest wściekła. Złość potęguje również fakt, że w jej otoczeniu wszyscy już wiedzą, że wyprowadziła się z rezydencji. Meryem i Levent po raz pierwszy od dłuższego czasu odbywają szczerą rozmowę. Dogan i Mine, choć każde osobno, wspominają przeżyte razem chwile. Dogan coraz bardziej uświadamia sobie, jak bardzo zżył się z nią. Tymczasem przetrzymywaną w magazynie dziewczynę odwiedza jej przyjaciółka. Mine nie może jej wybaczyć, że nasłała na nią jej ojca. Cemil i Ayse ustalają datę ślubu. Ceremonia ma się odbyć już nazajutrz.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?

Zranione Ptaki 196, 197 - kiedy nowe odcinki? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 196 zostanie wyemitowany w czwartek 29 grudnia 2022 o godz. 18:45., a odcinek 197 w piątek 30 grudnia o tej samej porze. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE