Zranione ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki, odcinek 175 - STRESZCZENIE szczegółowe. Ulviye dowiaduje się o próbie samobójczej Melis

2022-11-24 16:46

Zranione Ptaki 175 - streszczenie. Meryem ciągle chce jechać do Włoch, ale to się jednak nie wydarzy. Melis będzie wściekła z takiego obrotu spraw. Kiedy oglądać 175. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 175. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Mimo śmierci Tekina, Meryem nie chce rezygnować z wyjazdu do Włoch. W drodze na lotnisko staje się jednak jasne, że nie wyjedzie. Melis jest wściekła z powodu takiego obrotu spraw. Zdesperowana liczy na pomoc Ulviye, przekonując ją, że Meryem stoi na drodze do szczęścia jej i Leventa. Dodatkowo Hülya wyjawia Ulviye, że Melis próbowała popełnić samobójstwo. Ulviye stara się przekonać Leventa, że ślub z Melis to dla wszystkich najlepsze wyjście. Ayse jest wdzięczna Doganowi za wsparcie. Przyglądająca im się Mine obawia się, że coś ich łączy. Ayse jednoznacznie daje Doganowi do zrozumienia, że jest dla niej tylko przyjacielem. Chociaż Meryem nie zamierza długo zostać w rezydencji, Ulviye prosi ją, aby jak najszybciej wyjechała ze względu na Melis. Kiedy oglądać 175. odcinek Zranionych ptaków? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Levent z serialu Zranione ptaki to mega ciacho! Na Instagramie nie brakuje gorących fotek

Wystawa

Zranione Ptaki 175 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 175 zostanie wyemitowany we wtorek 29 listopada 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.