Zranione ptaki 96, 97, 98 streszczenie. Cemil i Ayşe udają skłóconych, aby zmylić Bedriye

2022-08-09 13:47 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenia 96, 97, 98. Turecka telenowela nie przestaje zaskakiwać, a fani już teraz mogą dowiedzieć się, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, gdzie zobaczymy m. in. jak Meryem znowu próbuje się zbliżyć do Leventa, a Doğan postanawia walczyć o serce Ayse. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane 8-10 sierpnia 2022 o godz. 18:45 na TVP2. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 96, 97, 98. Zobacz, jakie przygody czekają bohaterów.

Zranione ptaki - turecka telenowela znad Bosforu znowu zaskakuje widzów. Kolejne epizody obfitować będą w ciekawe intrygi, a bohaterów czekają nie lada problemy w życiu osobistym. Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy Ömera, jego przybranej siostry oraz Leventa, który ukrywa swoją miłość do Meryem. W artykule poniżej podajemy streszczenia odcinków 96-98, które zostaną wyemitowane w dniach 8-10 sierpnia 2022 o godz. 18:45 na TVP2. Wszystkie poprzednie odcinki dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przez odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 96

Cemil zaczyna rozumieć, dlaczego Ayse ukrywała treść swoich rozmów z przyjaciółką, a Ayse nie może uwierzyć, że Levent chciał poślubić Meryem, który zrezygnować z proszenia ją o rękę. Meryem próbuje z nim rozmować - to jednak na nic. Nurgül chce jak najszybciej zabrać Ömera do Niemiec. Melis chce wykorzystać fakt, że Levent jest zły na Meryem i znowu planuje się do niego zbliżyć.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 97

Yasar nie jest pocieszony tym, że Ayse zaleca się do Bahadira. Próbuje z nią o tym porozmawiać, kobieta jednak zaprzecza, jakoby próbowała się do niego zbliżyć. Levent nadal ma żal do Meryem, że ukrywała przed nim prawdę o Ömerze. Tekin chce się pogodzić z Ayse, chce również, jest również przekonany, że Levent oddał wreszcie Ömera matce. Intuicja podpowiada Leventowi, aby dokładniej sprawdzić informacje na temat Nurgül.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 98

Doğan daje sobie spokój z Ayse i wyjeżdża. Cemil i Ayşe udają skłóconych, aby zmylić Bedriye i planują kolejne intrygi. Doğan podsłuchuje ich rozmowę i jednak rezygnuje z wyjazdu i postanawia dalej walczyć o miłość Ayse. Leven nie odpuszcza Nurgül, a Meryen jest coraz bardziej skłonna oddać jej syna. Nagle Nurgül pojawia się w rezydencji w asyście policji twierdząc, że Levent przetrzymuje jej syna. Nurgül daje im jeden dzień na wyjawienie chłopcu prawdy.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?
Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE