Zranione ptaki 93, 94, 95 streszczenie. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-08-04 9:54 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 93-95. Fani tureckiej telenoweli będą mieli okazję zobaczyć nowe odcinki już w dniach 3-5 sierpnia 2022 w TVP2 o godz. 18:45. Zobaczymy jak Levent zbiera się w sobie, aby wreszcie oświadczyć się Meryem oraz awanturę pomiędzy Doganem i Tekinem, z której wywiązuje się bójka, a wściekły Tekin dotkliwie bije chłopaka. Streszczenie poszczególnych epizodów dostępne jest w artykule poniżej. Zobacz, co czeka bohaterów Zranionych ptaków.

Zranione ptaki 93, 94, 95 - zobacz, co wydarzy się w serialu! Turecka telenowela zachwyca widzów niebywale wartką akcją i zaskakującymi zwrotami akcji. Polscy widzowie z przyjemnością śledzą losy Meryem i jej przybranego brata - Ömera - których łączy wyjątkowa więź, od czasu, kiedy chłopiec został omyłkowo podrzucony do jej rodzinnego domu. Kobieta obecnie zamieszkuje w rezydencji Leventa, który ma wobec niej poważne, miłosne zamiary. Intrygujące losy trójki bohaterów można oglądać od poniedziałku do piątku, a najnowsze odcinki zostaną wyemitowane w dniach 3-5 sierpnia 2022 o godz. 18:45 na TVP2. Wszystkie odcinki dostępne są na stronie VOD.TVP.PL, a ze streszczeniami poszczególnych epizodów zapoznasz się czytając artykuł.

Zranione ptaki - odcinek 93 - streszczenie

Levent jest zirytowany zachowaniem Melis i żąda, aby opuściła rezydencję. Melis udaje bardzo zranioną i przystaje na jego żądanie, jednak tak naprawdę nie zamierza się wyprowadzić, a co więcej - planuje zemstę. intryga nie udaje się. Ayşe i Cemil domyślają się, że wybielona bluzka to sprawka babci i postanawiają nie reagować. Pomiędzy Nurgül i Neriman dochodzi do awantury, a Neriman chcą się zemścić mówi Meryem, że Nurgül wywiezie Ömera do Niemiec. Levent zbiera się w sobie, aby wreszcie oświadczyć się Meryem, pomaga mu Ömer.

Zranione ptaki - odcinek 94 - streszczenie

Melis jest przerażona planowanymi oświadczynami Leventa. Prosi Tekina, aby do tego nie dopuścił i oznajmia domownikom o swojej wyprowadzce z rezydencji.

Zranione ptaki - odcinek 95 - streszczenie

Melis i Nurgül zdradzają Leventowi prawdę. Mężczyzna dowiaduje się, że Nurgül jest matką Ömera. To sprawia, że się załamuje, a kiedy próbuje porozmawiać z Meryem, ta milczy, co rani go jeszcze bardziej. Nie może znieść myśli o tym, że Nurgül zabiera chłopca do Niemiec i prosi ją, aby dała mu czas, aby oswoił się z tą myślą. Asli kupuje bilety do kina i oddaje je Bahadirowi. Ten również nie może znaleźć kompana, więc proponuje wspólny seans Asli. Kobieta jest szczęśliwa, że intryga się udała. Następnie umawiają się również na festiwal latawców. Meryem zbiera się na odwagę i podejmuję rozmowę z Ülviye, aby wyjaśnić motywy swojego postępowania. Kobieta próbuje wyjaśnić wszystko Leventowi. Dogan jest załamany rzekomą ciążą Ayse i stawia się Tekinowi. Wywiązuje się awantura, a wściekły Tekin dotkliwie bije chłopaka.

Sonda
Kibicujesz miłości Meryem i Leventa z serialu Zranione Ptaki?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE