Zranione ptaki: Ulviye umrze?! Nowe odcinki przyniosą dużo emocji

2022-11-29 19:10 NN
Zranione ptaki: Ulviye umrze?! Nowe odcinki przyniosą dużo emocji
Autor: TVP Zranione ptaki: Ulviye umrze?! Nowe odcinki przyniosą dużo emocji

Zranione ptaki znów nie zawodzą, a życie jednej z bohaterek zawiśnie na włosku. Co tak wstrząśnie matką Leventa i czy wyjdzie z tego cało? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Zranione ptaki to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych przez fanów tureckich seriali, jakie widziała telewizja. W nadchodzących odcinkach twórcy przygotowali dla nas spore pokłady emocji. Co się wydarzy?

Zranione ptaki: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach Zranionych ptaków Ulviye poprosi Meryem, by dla dobra wszystkich wyjechała do Włoch. Levent nie będzie z tego zadowolony, ale pomoże ukochanej w organizacji wyjazdu. Pokłóci się jednak z matką i wyjdzie z domu, zaś Melis - zupełnie nieświadoma wyjazdu rywalki - zacznie się zamartwiać. Ulviye postanowi ją pocieszyć i przypadkiem usłyszy dyskusję obu sióstr. Dowie się w tej sposób, że to Hülya kazała zabić Ranę i porwać Efego. Jej serce nie wytrzyma nadmiaru emocji. Zdąży tylko spisać wszystko, czego się dowiedziała i zemdleje w ramionach przerażonej Meryem. W szpitalu okaże się, że był to zawał, a Levent zacznie winić zarówno siebie, jak i Melis. Ta z kolei ruszy do rezydencji, by odnaleźć zapiski umierającej. Sęk w tym, że to samo uczyni Meryem.

Test wiedzy o serialu Zranione ptaki

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście nakręcono serial Zranione ptaki?
Tramwaj LEGO w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE