Zniewolona - sezon 3 potwierdzony! W serialu zagra Polak?!

2019-10-15 14:15 aw
Zniewolona
Autor: Materiały TVP

Zniewolona, kostiumowy serial ukraiński o pięknej i mądrej Katierinie, stał się w Polsce absolutnym hitem już od pierwszego odcinka. Produkcja cieszyła się tak dobrą oglądalnością, że Telewizja Polska zdecydowała się bardzo szybko na zwiększenie liczby emitowanych tygodniowo odcinków z 3 do 6. Co więcej, polscy widzowie mieli także możliwość obejrzenia drugiego sezonu serialu jeszcze przed jego premierą na Ukrainie! Co jednak z kolejnymi odcinkami?

Zniewolona - sezon 3 serialu powstanie! Poznaliśmy nieco więcej szczegółów kostiumowego hitu emitowanego na TVP. Ostatni odcinek drugiego sezonu Zniewolonej zakończył się niezwykle dramatycznie. Kiedy wydawało się, że Kiki czeka upragniony happy end, w kościele, w którym brała ślub, doszło do tragedii... Co dalej z serialem Zniewolona?

Zniewolona - sezon 3 serialu powstanie. Co już wiadomo o nowych odcinkach?

Rąbka tajemnicy na swoim Facebooku uchyliła scenarzystka Zniewolonej, Talia Pristajecka. Przede wszystkim potwierdziła ona, że trzeci sezon powstanie, jednak na pewno nie zobaczymy w nim już Aloszy. To już pewne, że były ukochany Katieriny zmarł i nie powróci do serialu. Co ciekawe, serwis glavred.info donosi, że trzeci sezon serialu ma być ukraińsko-polską koprodukcją i w serialu w jedną z postaci wcieli się polski aktor! Jak na razie nie wiadomo jednak, kto to będzie ani kogo dokładnie miałby zagrać.

Jak donosi serwis, w 3 sezonie Katia ma także zostać matką! Jednak nie wiadomo na razie, czy będzie to jej biologiczne dziecko, czy też adoptowane.

Zniewolona - sezon 3. Kiedy nowe odcinki?

Niestety, na kontynuację serialu będziemy musieli trochę poczekać. Jak podaje serwis glavred.info, 3 sezon ma składać się z 21 odcinków, a światło dzienne ujrzą dopiero w 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE