Zniewolona odcinki 46, 47, 48 streszczenie - koniec serialu! Co się wydarzy? Jaki koniec czeka Katierinę?

2019-08-28 11:55 k.w.
Zniewolona - to oni podbili wasze serca
Autor: Materiały TVP Zniewolona - bohaterowie serialu

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w bardzo krótkim czasie stał się prawdziwym hitem! Produkcja rozkochała w sobie telewidzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odsłony przygód Katieriny Wierbickajej. Wszystko co dobre niestety kiedyś się kończy. Już wkrótce na antenie TVP 1 będziemy mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek Zniewolonej. Co się w nim wydarzy? Jak potoczą się losy głównej bohaterki?

Zniewolona odcinki 46, 47, 48 streszczenie - przed nami ostatnie odcinki uwielbianego, ukraińskiego serialu. Produkcja opowiada historię pięknej, wykształconej i dobrej Katieriny Wierbickajej, która urodziła się w niewoli. To powoduje, że jest nieszczęśliwa. Pewnego dnia postanawia walczyć o swoją wolność i szczęście. Zadanie to jednak nie jest wcale takie proste. Jak zakończy się Zniewolona? Czy Katierina odnajdzie swoje szczęście?

Zniewolona odcinek 46 - streszczenie

Katierina jest w Czerwince. Sekciarze – Skopcy- rzezańcy uważają, że jest wcieleniem zła i wypędzają z niej demony. Jak zachowuje się wobec Katieriny Grigorij? Młody Czerwinski po morfinie jednak znów ma widzenia, noga mu dokucza, prosi więc przywódcę sekty o pomoc. Ma też inne poważne kłopoty. Majątek jest w opłakanym stanie. Okoliczni właściciele przy pomocy wygnanego Jaszki chcą go rozdrapać bez licytacji. Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Jego siostra Natalia jest obrażona na brata. Tymczasem skopcy postanawiają usunąć główny powód męczarni i grzechów Grigorija. Porywają Katię i wywożą ją. Co zamierzają z nią zrobić? Śledzi ich mały Oleksa, braciszek męża Halki.

Zniewolona odcinek 47 - streszczenie

Żadan i poddani Czerwinskiego rozprawiają się z sektą Skopców. Dwóch z nich przetrzymuje Katierinę. Dziewczyna zostaje uwolniona, jednakże podczas ucieczki wpada do lodowatej wody. Ciężko choruje. Zajmuje się nią ranny Żadan. Grigorij przechodzi operację, podczas której chirurg wyjmuje z jego nogi kulę. Teraz staje się jasne, że pocisk nie jest angielski i że Grigorij sam się postrzelił. Musi stawić się na przesłuchanie przed zgromadzeniem szlacheckim. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciach do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia. Katierina z Żadanem chcą wyjechać z domu Czerwinskich. Na ich drodze staje Susłow, który zamierza kupić majątek.

Zniewolona odcinek 48 - streszczenie

Nikołajowi udaje się udowodnić przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Czerwinski dowiaduje się również, że jego majątek zostanie zlicytowany. Popełnia samobójstwo. Zrozpaczona Natalia składa śluby zakonne. Nikołaj planuje wyjechać do Europy. Niespodziewanie w progu jego domu pojawia się Jelena… Żadan próbuje porozumieć się z Susłowem w sprawie Kati, ale ten tylko gra na zwłokę, by uniemożliwić Andriejowi wzięcie udziału w aukcji. Andriej staje się jednak współwłaścicielem banku i dzięki temu ma wpływ na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę, daje wolność poddanym, a sam oświadcza się Kati. Odbywa się piękna ceremonia ślubna. Młodzi wychodzą z cerkwi, gdy nagle…

NAJNOWSZE