Zniewolona - gwiazda serialu wystąpi w Star Voice. Gwiazdy mają głos

2020-02-24 15:43 kw
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Już wkrótce na antenie TVP2 zadebiutuje nowy muzyczny program - Star Voice. Gwiazdy mają głos. Aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. W pierwszej edycji programu udział wezmą między innymi Marcel Sabat, Przemysław Babiarz oraz Milena Sadowska. Wśród uczestników znalazła się również gwiazda serialu Zniewolona.

Zniewolona - gwiazda serialu wystąpi w Star Voice. Gwiazdy mają głos. Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który zadebiutował w polskiej telewizji w lipcu 2019 roku. Od razu zyskał ogromną publiczność, która z zapartym tchem śledziła przygody głównej bohaterki - Katieriny Wierbickiej. Produkcja zyskała w Polsce tak dużą popularność, że jedna z gwiazd serialu już wkrótce weźmie udział w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos.

Zniewolona - gwiazda serialu wystąpi w Star Voice. Gwiazdy mają głos

Program Star Voice. Gwiazdy mają głos zadebiutuje na antenie TVP2 już 28 lutego, o godzinie 20:35. W programie udział wezmą: Marcel Sabat, Milena Sadowska, Przemysław Babiarz, Marcin Urbaś, Beata Chmielowska-Olech, Jacek Lenartowicz, Tadeusz Chudecki, Robert Koszucki, Monika Pyrek i Aleksandra Szwed. Wśród uczestników znalazł się również Aleksiej Jarowenko - białoruski aktor, którego widzowie znają z produkcji Zniewolona, gdzie wcielał się w Aleksieja Kosacza.

Aleksiej Jarowenko urodził się 23 sierpnia 1987 roku. Polskiej publiczności dał się poznać jako aktor, dzięki udziałowi w produkcji Zniewolona. Niewiele osób wie jednak, że Aleksiej jest utalentowany również muzycznie. Idealnie pasuje więc do nowego programu Telewizji Polskiej. Pod koniec lutego 2020 roku rozpocznie muzyczną rywalizację, w której walczyć będzie o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które zostaną przekazane na cele charytatywne.

NAJNOWSZE