Znaki 2 - kiedy premiera w AXN? Dni i godziny emisji, online, powtórki

2020-02-13 13:46 kw
Znaki
Autor: Materiały prasowe Polsat Znaki - Polsat

W Górach Sowich ginie młoda studentka. Jej tajemniczą i okrutną śmiercią interesują się wszystkie media w Polsce. Sprawa nie zostaje jednak rozwiązana. Kilka lat później, w tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni. Sprawę prowadzi komisarz Michał Trela, który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku. Już wkrótce w AXN zadebiutuje drugi sezon serialu Znaki. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki produkcji?

Znaki 2 - kiedy premiera w AXN? Dni i godziny emisji, online, powtórki. Pierwszy sezon serialu kryminalnego zadebiutował w 2019 roku. Składał się z 8 odcinków, a obsadzie mogliśmy podziwiać takich aktorów jak Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Mastalerz, Michał Czarnecki czy też Helena Englert. Serial cieszył się tak dużą popularnością, że już wkrótce premierę będzie mieć drugi sezon produkcji. Kiedy premiera w AXN?

Znaki 2 – co wydarzy się w nowych odcinkach?

W drugim sezonie widzowie będą podążać za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później również jej przyjaciółki. Znika także para podróżników. Cały czas prowadzone są poszukiwania. Śledztwo zbacza jednak z torów, kiedy Trela dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego dziecka.

Znaki 2 – dni i godziny emisji

Drugi sezon Znaków zadebiutuje już 7 kwietnia 2020 roku, o godzinie 22:00 na antenie AXN. Kolejne odcinki będą emitowane co wtorek, o tej samej porze.

Znaki 2 - powtórki, online

Jak na razie nie wiadomo, czy dostępne będą powtórki serialu na antenie AXN. Najpewniej produkcja zostanie udostępniona na platformie AXN Player.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE