Znaki 2 - kiedy premiera w AXN? Dni i godziny emisji, online, powtórki

2020-02-13 13:46 kw
Znaki
Autor: Materiały prasowe Polsat Znaki - Polsat

W Górach Sowich ginie młoda studentka. Jej tajemniczą i okrutną śmiercią interesują się wszystkie media w Polsce. Sprawa nie zostaje jednak rozwiązana. Kilka lat później, w tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni. Sprawę prowadzi komisarz Michał Trela, który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku. Już wkrótce w AXN zadebiutuje drugi sezon serialu Znaki. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki produkcji?

Znaki 2 - kiedy premiera w AXN? Dni i godziny emisji, online, powtórki. Pierwszy sezon serialu kryminalnego zadebiutował w 2019 roku. Składał się z 8 odcinków, a obsadzie mogliśmy podziwiać takich aktorów jak Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Mastalerz, Michał Czarnecki czy też Helena Englert. Serial cieszył się tak dużą popularnością, że już wkrótce premierę będzie mieć drugi sezon produkcji. Kiedy premiera w AXN?

Znaki 2 – co wydarzy się w nowych odcinkach?

W drugim sezonie widzowie będą podążać za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później również jej przyjaciółki. Znika także para podróżników. Cały czas prowadzone są poszukiwania. Śledztwo zbacza jednak z torów, kiedy Trela dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego dziecka.

Znaki 2 – dni i godziny emisji

Drugi sezon Znaków zadebiutuje już 7 kwietnia 2020 roku, o godzinie 22:00 na antenie AXN. Kolejne odcinki będą emitowane co wtorek, o tej samej porze.

Znaki 2 - powtórki, online

Jak na razie nie wiadomo, czy dostępne będą powtórki serialu na antenie AXN. Najpewniej produkcja zostanie udostępniona na platformie AXN Player.

NAJNOWSZE