Zlot fanów Lombard. Życie pod zastaw 2021 - data, bilety. Gdzie i kiedy zaplanowano wydarzenie?

2021-07-27 15:25 Alicja Wójcik
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: Materiały Prasowe

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 31 lipca w Mrągowskim Centrum Kultury. Pojawią się: Rita Weinar, Dominik Dąbrowski, Hanna Kochańska, Paulina Mikuśkiewicz, Jakub Świderski, Grzegorz Gargas, Arkadiusz Tańcula, Małgorzata Szeptycka, czyli serialowi: Benia, „Beton”, Anka, Lidka, Robert, Jaca, Ryzy i Beata.

Zlot fanów Lombard. Życie pod zastaw 2021 - data, bilety. Gdzie i kiedy zaplanowano wydarzenie? Zlot odbędzie się następnego dnia po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie 2021”, które w piątek 30 lipca organizuje Telewizja Puls. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

Zlot fanów Lombard. Życie pod zastaw 2021 - data, bilety. Gdzie i kiedy zaplanowano wydarzenie?

Trwają zdjęcia do 9. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Sześcioro z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach i dalszych losach granych przez siebie postaci. Nie zabraknie tez wielu niespodzianek! Będzie to już trzeci zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls.

sobota 31 lipca, godz. 12:00-14:00 - Mrągowskie Centrum Kultury, ul. Warszawska 26

UWAGA!

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, liczba miejsc na zlot fanów ograniczona. Do wejścia będą uprawniać bezpłatne wejściówki, które można odbierać od 28 lipca w kasie kina Mrągowskiego Centrum Kultury.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE