Zespół ludowy imienia Tadeusza Sygietyńskiego to... Milionerzy 22.07.2021

2021-07-22 9:50 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zespół ludowy imienia Tadeusza Sygietyńskiego to... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Zespół ludowy imienia Tadeusza Sygietyńskiego to... Która odpowiedź na to pytanie z tego odcinka Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Śląsk, B) Mazowsze, C) Warmia, D) Kujawy.

Zespół ludowy imienia Tadeusza Sygietyńskiego to...

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestniczka zadzwoniła do przyjaciela zgodnie z jego sugestią zaznaczyła B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie to B) Mazowsze.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE