Gwiazdy seriali

"Zbuntowany Anioł". Szofer Rocky zdobył serca fanów. Jak dziś wygląda aktor Marcelo Mazzarello?

Jak po latach wygląda Rocky z telenoweli "Zbuntowany Anioł"? Szofer, który zabiegał o względy pięknej Vicky, był jedną z najbardziej zabawnych postaci w serialu. W jego rolę wcielił się aktor Marcelo Mazzarello. Sprawdzamy, jak potoczyły się jego losy i jak się zmienił. Czy po ponad dwudziestu latach nadal przypomina Rocky'ego?

Spis treści

  1. Kultowa telenowela "Zbuntowany Anioł" ma już ponad 20 lat 
  2. Rocky z telenoweli "Zbuntowany Anioł" 
  3. W rolę Rocky'ego wcielił się aktor Marcelo Mazzarello
  4. Jak dziś wygląda Rocky z telenoweli "Zbuntowany Anioł"? 

Kultowa telenowela "Zbuntowany Anioł" ma już ponad 20 lat 

"Zbuntowany Anioł" to argentyńska telenowela, która ponad 20 lat temu skradła serca polskich widzów. Opowieść o losach służącej Milagros i bogatego Ivo zadebiutowała na ekranach dokładnie 29 maja 2000 roku i szybko stała się wielkim hitem. 

Przypomnijmy, że wychowana w klasztorze główna bohaterka serialu, Mili, dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Z czasem zakochuje się w Ivo, który jest synem pana domu. Wszystko komplikuje się w chwili, gdy wychodzi na jaw, że Federico DiCarlo, czyli ojciec Ivo jest także jej ojcem! 

Czytaj także: "Zbuntowany Anioł". Ivo jest już po pięćdziesiątce! Jak dziś wygląda aktor Facundo Arana?

Rocky z telenoweli "Zbuntowany Anioł" 

Wśród głównych postaci w serialu "Zbuntowany Anioł, obok Mili i Ivo, wymienić można m.in.:

  • Vicky - siostrę Ivo, 
  • Glorię - przyjaciółkę Mili, 
  • Pablo - kuzyna Ivo, 
  • Andreę - byłą narzeczoną Ivo. 

Do czołowych postaci w telenoweli należał także szofer Rocky, który dostarczał widzom dużo humoru. Trochę nieporadny i bez pamięci zakochany w córce swojego pracodawcy mężczyzna szybko stał się ulubieńcem fanów serialu. Pomimo, że piękna Vicky początkowo nie zwracała na niego uwagi, uparcie walczył o jej serce. Choć dziewczyna wielokrotnie robiła sobie z niego żarty, wreszcie zrozumiała, że szofer szczerze ją kocha. Wreszcie Rocky i Vicky zostali parą. 

W rolę Rocky'ego wcielił się aktor Marcelo Mazzarello

Marcelo Mazzarello, czyli odtwórca roli Rocky'ego w telenoweli "Zbuntowany Anioł" to pochodzący z Argentyny aktor. Po ukończeniu studiów filmowych grał na deskach teatru, by po jakimś czasie pojawić się na srebrnym ekranie. Pierwszą telenowelą, w której zagrał był serial "Naranja y media". Polscy widzowie kojarzą go nie tylko ze "Zbuntowanego Anioła", ale także serialu "Jesteś moim życiem", w którym wcielił się w postać Miguela Quesada. 

Jak potoczyła się dalsza kariera Marcelo Mozzarello? Mężczyzna do dziś jest aktorem! Na swoim koncie ma występy w wielu filmach i serialach, a także nagrodę Martin Fierro, która jest argentyńskim odpowiednikiem Oscara. 

Jak dziś wygląda Rocky z telenoweli "Zbuntowany Anioł"? 

Choć odkąd "Zbuntowany Anioł" pojawił się na ekranach w Polsce minęło już ponad 20 lat, a serialowy Rocky zbliża się do sześćdziesiątki, wciąż jest w bardzo dobrej formie. 

Aktor chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoimi nowymi zdjęciami, dzięki czemu można zobaczyć, jak dziś wygląda. 

Jak zmienił się Marcelo Mozzarello z obsady "Muñeca brava"? Zobaczcie w naszej galerii! 

Zbuntowany anioł. Pablo mocno zmienił się przez lata

QUIZ. Widzowie kochali te latynoskie telenowele. Ile z nich pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się duchowny, który opiekował się Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł"?