Zbrodnie po sąsiedzku 4. sezon: data premiery ogłoszona. Kiedy nowe odcinki w Disney+?

i

Autor: Disney+ Zbrodnie po sąsiedzku 4. sezon: data premiery ogłoszona. Kiedy nowe odcinki w Disney+?

Popularne seriale

“Zbrodnie po sąsiedzku” wracają z 4. sezonem! Jest data premiery w Disney+

2024-05-15 11:36

Ulubione trio podcasterów-detektywów powraca, by rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną. Czwarty sezon serialu komediowego “Zbrodnie po sąsiedzku” będzie można oglądać w Disney+ już tego lata.

“Zbrodnie po sąsiedzku” – 4. sezon z datą premiery. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

W czwartym sezonie “Zbrodni po sąsiedzku” nasze ulubione i niezawodne trio samozwańczych detektywów zmaga się z szokującymi wydarzeniami, które miały miejsce pod koniec trzeciego sezonu, związanymi z dublerką Charlesa – Sazz Pataki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy to może jednak Charles był zamierzoną ofiarą ataku, śledztwo prowadzi bohaterów aż do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio przygotowuje film o ich podcaście.

Powrót Charlesa, Olivera i Mabel do Nowego Jorku oznacza jeszcze bardziej epicką przygodę – bohaterowie przemierzają dziedziniec swojego budynku, aby zanurzyć się w pokręcone życie mieszkańców zachodniej wieży Arconii.

W rolach głównych występują: Steve Martin, Martin Short, Selena Gomez, Michael Cyril Creighton, którym partnerują wyjątkowi goście specjalni, w tym: Meryl Streep, Da’Vine Joy Randolph, Eugene Levy, Eva Longoria, Zach Galifianakis, Molly Shannon, Kumail Nanjiani, Melissa McCarthy, Richard Kind i więcej. Premiera pierwszego odcinka 4. sezonu “Zbrodni po sąsiedzku” odbędzie się 27 sierpnia w Disney+.

SPRAWDŹ TEŻ: Disney+ zapowiada swój pierwszy polski serial! W obsadzie m.in Agata Kulesza

Najlepsze seriale kryminalne. TOP 5 produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30