Zasada Pareto mówi, że 80% wyników pochodzi... Milionerzy 9.08.2021

2021-08-09 16:36 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Zasada Pareto mówi, że 80% wyników pochodzi... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Zasada Pareto mówi, że 80% wyników pochodzi... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) z liczenia na kalkulatorze, B) z pracy rąk, C) z nieuczciwości, D) z 20% wkładanego wysiłku.

Zasada Pareto mówi, że 80% wyników pochodzi...

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestnik po namyśle zaznaczył D. Była to dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) z 20% wkładanego wysiłku jest prawidłowa.

Jak nie przytyć na festiwalu?| ESKA XD - Fit vlog #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE