Zapiski z Toskanii od dziś w kinach. Przeczytaj recenzję!

2012-03-09 14:41
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Czy warto w ten weekend wybrać się na najnowszy film z Juliette Binoche?

Toskania. Właścicielka lokalnego sklepiku z antykami (Juliette Binoche) przybywa na wykład brytyjskiego pisarza (William Shimell) promującego swoją najnowszą książkę. Po spotkaniu kobieta zaprasza go na wycieczkę do małego toskańskiego miasteczka, gdzie właścicielka kawiarni omyłkowo bierze ich za małżeństwo. Para wykorzystuje to zdarzenie, by rozpocząć subtelną grę. Choć prawie się nie znają, rozmawiają o miłości i związkach jakby byli wieloletnim małżeństwem. Czy jest to tylko subtelny flirt, czy też wyrafinowana gra skrywająca prawdziwą naturę ich znajomości? A może im samym coraz trudniej odróżnić prawdę od fałszu?

Tyle możemy przeczytać w opisie dystrybutora. Zaciekawieni? Jednak czy naprawdę warto wybrać się na "Zapiski z Toskanii" do kina w weekendowy wieczór? Tutaj możecie przeczytać recenzję:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE