Zakochani po uszy odc. 133, 134, 135, 136: pożar w kamienicy! Co się stanie Asi?

2019-12-02 8:13
Zakochani po uszy
Autor: Materiały prasowe

To już ostatnie odcinki przed finałem drugiego sezonu Zakochanych po uszy. Sylwia w końcu trafiła do aresztu, Piotr zrozumiał, że stracił Asię, z kolei Tomek nie chce stracić jej ponownie. W Bistro Haliny zaproszeni goście będą mieli okazję świętować dzień ślubu Wiki i Marcina. Jednak dojdzie do zupełnie niespodziewanej tragedii. Co z Asią? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 133, 134, 135, 136 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 133, 134, 135, 136: streszczenia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu? Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Wiktorii i Marcina. Sylwia zaś zostaje wypisana ze szpitala. Tymczasem do Piotra zaczyna docierać, że Asia do niego nie wróci. Sylwia jest przesłuchiwana przez policję i trafia do aresztu.

Zakochani po uszy odc. 133 - streszczenie

Wiki bardzo chciałaby jak najszybciej pogodzić się z Asią i Marcinem. Piotr szykuje dla Asi pewną niespodziankę. Asia jednak ciągle liczy na to, że Tomek do niej wróci. Tymczasem Kuba postanawia zepsuć Sylwii coś, na czym bardzo jej zależy.

Zakochani po uszy odc. 134 - streszczenie

Dzień ślubu Wiktorii i Marcina. Marcin docenia to, że Wiki zgodziła się dla niego na wesele, więc szykuje dla niej miłą niespodziankę. Piotr przekonuje Tomka, by nie popełniał tego błędu, co on i wrócił do Asi.

Zakochani po uszy odc. 135 - streszczenie

Marcin spełnia marzenie Wiki o romantycznym wieczorze we dwójkę. W kamienicy, choć państwo młodzi zniknęli, przyjęcie weselne trwa w najlepsze. Asia cieszy się, że Tomek postanowił do nie wrócić. Tymczasem Paweł zaczyna żałować, że zostawił Eryka dla Jarka.

Zakochani po uszy odc. 135 - streszczenie

Imprezy weselnej ciąg dalszy. Przez przypadek na podwórku wybucha pożar. Pech chce, że Asia zostaje uwięziona w gabinecie bez drogi ucieczki. Tomek stara się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przyjęcia. Piotrek zaś rusza na pomoc Asi. Sylwia tymczasem jest dręczona przez swoją współwięźniarkę.

NAJNOWSZE