Zakochani po uszy - sezon 5 z REKORDOWĄ liczbą odcinków! Do kiedy emisja serialu?

2021-04-14 17:51 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Fani Zakochanych po uszy muszą powoli żegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Po ponad dwóch latach niemal codziennej emisji i setkach odcinków serial dobiega końca. Twórcy produkcji swoją decyzją podzielili się z fanami już na początku 2021 roku, niedługo po tym, jak piąty sezon Zakochanych po uszy trafił do emisji. Choć ta wiadomość zasmuciła fanów produkcji, twórcy serialu na sam koniec postanowili zrobić im sporą niespodziankę.

Zakochani po uszy - sezon 5 będzie najdłuższym ze wszystkich sezonów serialu! Kiedy zobaczymy finałowy odcinek produkcji? Dotychczas Zakochani po uszy byli wznawiani na dwa sezony rocznie - jesienny sezon kończył się przed przerwą świąteczną, a kolejny rozpoczynał się w styczniu i kończył przed wakacjami. Tym razem jednak losy bohaterów będziemy mogli śledzić o wiele dłużej!

Zakochani po uszy - sezon 5 z REKORDOWĄ liczbą odcinków! Do kiedy emisja serialu?

Finał serialu musi podomykać wszystkie wątki i odpowiedzieć na wiele nurtujących widzów pytań. Czy Sonia będzie z Bartkiem, czy też Bartek wróci do Tamary? Czy Asia z Piotrem wrócą do Krakowa do swojego mieszkania, czy zdecydują się kontynuować swoją podróż? Czy Sylwia w końcu znajdzie szczęście i spokój u boku Michała? Zwykle emitowany wiosną sezon Zakochanych po uszy kończy się już w czerwcu, jednak tym razem odcinki będzie można oglądać przez całe wakacje! Finał piątego sezonu serialu zostanie wyemitowany dopiero pod koniec sierpnia!

Wiadomo jednak, że już przed końcem emisji pojawią się zmiany w obsadzie. Z produkcji znikną na pewno Sylwia i Piotr, czyli Kamila Kamińska i Michał Meyer. Aktorzy potwierdzili tę informację podczas instagramowego live'a Agnieszki Hekiert. Kamila Kamińska potwierdziła, że ich wątki zostaną domknięte wcześniej, a późniejsze odcinki będą skupiać się na innych bohaterach.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE