Zakochani po uszy - OŚWIADCZYNY I ŚLUB w ostatnim odcinku?! Widzowie będą w szoku!

2021-07-29 15:49 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Ukochany serial dziesiątków polskich widzów znika z anteny! W lutym 2021 roku twórcy Zakochanych po uszy poinformowali, że piąty sezon serialu będzie ostatnim. Przez niemal trzy lata widzowie zdążyli bardzo zżyć się z bohaterami produkcji, przejmowali ich troskami i cieszyli z radości. Niestety - produkcja ma być emitowana wyłącznie do końca wakacji.

Zakochani po uszy - OŚWIADCZYNY I ŚLUB w ostatnim odcinku?! Takiego obrotu spraw nie spodziewali się chyba najbardziej najwierniejsi fani Zakochanych po uszy. Wygląda na to, że jeszcze zanim serial zostanie zastąpiony przez nową produkcję, papiery na szczęście, czeka nas jeszcze sporo emocjonujących zwrotów akcji. Poza oświadczynami w serialu będzie miał miejsce jeszcze ślub dobrze znanej i lubianej pary.

Zakochani po uszy - OŚWIADCZYNY I ŚLUB w ostatnim odcinku?!

W odcinku 369 Zakochanych po uszy dojdzie do dwóch bardzo ważnych wydarzeń. Jak wynika ze zdjęć, widzowie będą świadkami kolejnego ślubu Pauli i Kuby - tym razem kościelnego. Niewykluczone, że para postanowiła zorganizować drugą, większą ceremonię, aby celebrować ją ze wszystkimi najbliższymi. Na zdjęciach nie zabraknie nawet serialowej Asi, która zapewne przyjedzie z Włoch! To jednak nie wszystko - wszystko wskazuje na to, że Bartek poprosi w końcu o rękę Tamarę, a dziewczyna przyjmie pierścionek! Twórcy jak na razie nie potwierdzili, ile dokładnie odcinków ma liczy ostatni sezon Zakochanych po uszy, jednak najprawdopodobniej to właśnie odcinek 369 będzie finałowym - a z pewnością jednym z ostatnich. Będzie się działo!

Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe
Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE