Zakochani po uszy odc. 121: Piotr wyrzuca Sylwię z pracy! Pani Jola trafia do szpitala

2019-11-07 15:16
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Piotr po tym, jak odkrył, że Sylwia go zdradza, postanowił nie przebierać w środkach. Wyrzucił ją z domu i najprawdopodobniej oznacza to koniec ich małżeństwa. Dentysta ma jednak poważny problem - Sylwia cały czas jest udziałowcem w klinice, co oznacza, że może czerpać z niej zyski. Nowak miał twardy orzech do zgryzienia, aby wymyślić sposób, aby jej to uniemożliwić. Tymczasem pani Jola cały czas próbuje zaszkodzić Halinie. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 121 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 121: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tomek ewidentnie martwi się, że Asia będzie chciała wrócić do Piotra po jego rozstaniu z Sylwią. Między nimi dojdzie do kolejnej sprzeczki z tego powodu. Czy Asia nie będzie miała tego w końcu dość? Wyrzucona z pracy Sylwia wpadnie za to na kolejny pomysł.

Zakochani po uszy odc. 121: streszczenie

Pomiędzy Tomkiem i Asią ponownie dochodzi do kłótni o Piotrka. Zaskoczona Sylwia dostaje wypowiedzenie umowy o pracę. Pani Jola nadal mści się na Halinie. Odcina prąd w bistro. Pech chce, że dochodzi do spięcia i właścicielka zostaje porażona. Sytuację natychmiast wykorzystuje Sylwia, która przekonuje Halinę do podpisania umowy umożliwiającej jej prowadzenie własnego biznesu w klinice.

NAJNOWSZE