Zakochani po uszy odc. 385, 386: Karolina zastaje w łóżku Marcela z Klarą! Jest załamana

2021-08-02 14:31 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Monika zgłasza policji kradzież telefonu. Pani Jola znajduje rozbity telefon Moniki i zabiera go, sądząc, że to telefon Karoliny. Tymczasem Kacper ma nadzieje, że spotka Sonie, w której się zakochał. Sonia wyjawia Malwinie, że Kacper zawrócił jej w głowie. Telefon Moniki z dowodem zdrady Marcela trafia w jego ręce. Jowita po rozmowie z Sonia na temat Tymona postanawia dać mu jeszcze jedną szansę.

Zakochani po uszy odc. 385, 386: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia. Zakochanych po uszy ma zastąpić nowa produkcja - Papiery na szczęście, w której główną rolę gra Adriana Skalska.

Zakochani po uszy odc. 385: streszczenie

Monika zgłasza policji kradzież telefonu, szybko okazuje się, że sprawcą jest Radek. Policjanci zabierają lekarza na komisariat, a pani Jola znajduje rozbity telefon Moniki i zabiera go, sądząc, że to telefon Karoliny… Julita z powodu opinii na temat Tymona odrzuca go. Kiedy Tymon otrzymuje pracę w klinice, nie jest nią zainteresowany. Tymczasem Kacper ma nadzieje, że spotka Sonie, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Jednocześnie Sonia wyjawia Malwinie, że Kacper zawrócił jej w głowie i chciałaby go jeszcze spotkać…

Zakochani po uszy odc. 386: streszczenie

Karolina po niegroźnym upadku nadal jest w szpitalu, ma żal do Radka i nie chce go znać. Telefon Moniki z dowodem zdrady Marcela trafia w jego ręce i Radek boi się, że prawda nie wyjdzie na jaw… Kuba radzi załamanemu przyjacielowi, aby pozwolił Karolinie żyć tak, jak chce. Ale on nie zamierza odpuścić, bo Karolina jest miłością jego życia. Klara postanawia wykorzystać sytuację i zbliżyć się do Radka. Jest wściekła, kiedy zostaje przez niego odrzucona. Tymczasem Jowita po rozmowie z Sonia na temat Tymona postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. Wkrótce Karolina zostaje wcześniej wypisana ze szpitala i wraca do domu, gdzie zastaje w łóżku Marcela z Klarą… Jest zdruzgotana.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE