Zakochani po uszy 357, 358, 359, 360: Marcin dzwoni do Wiki i prosi ją, aby przyleciała do niego. Malwina i Tomek rozważają adopcję dziecka

2021-06-17 13:06 kg
Zakochani po uszy
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Zakochani po uszy to serial, który na antenie TVN7 jest emitowany od 2019 roku. Od samego początku produkcja, przedstawiająca losy Asi i Piotra oraz ich najbliższych, przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach w życiu Wiki i Michała, Bartka i Soni czy też Hani i Daniela? Sprawdźcie!

Zakochani po uszy 357, 358, 359, 360 streszczenia odcinków. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach Zakochanych po uszy? W epizodach 357-360, które zostaną wyemitowane w dniach 21-24 czerwca 2021 roku, Marcin dzwoni do Wiki i chce, aby przyleciała do niego, do Miami. Wysłał jej już bilet, na następną noc. Czy Wiki da ukochanemu drugą szansę? Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach Zakochanych po uszy?

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Zakochani po uszy - odcinek 357

Michałowi i Wiki nie udało się poważnie porozmawiać, bo od razu wylądowali w łóżku. Po wspólnej nocy pojawiają się w bistro. Wiki wciąż myśli jednak o Marcinie, nie jest jej obojętne, co dzieje się w jego życiu. Tymczasem Karolina umawia się do ginekologa i postanawia, że po wizycie lekarskiej powie o ciąży Radkowi. Przypadek sprawia, że Radek dowiaduje się o tym wcześniej… Jednocześnie Tomek mówi Asi o Marcinie, o oszustce z która się związał oraz o tym, że Marcin chce odzyskać Wiki. Wiki wyznaje przyjaciółce, że wciąż kocha Marcina, a Asia namawia ją, by dała mu drugą szansę. Michał wyznaje Wiki, że kocha Sylwię i Michalinkę, Wiki czuje ulgę.

Zakochani po uszy - odcinek 358

Bartek przygotowuje mieszkanie na powrót Stasia i Soni ze szpitala. Danuta wręcza Tymonowi resztę pieniędzy za przeszczep. Ku zaskoczeniu Danuty, Tymon rezygnuje z samochodu, którego wcześniej zażądał. Tłumaczy też matce, że pieniądze musi wziąć, bo ma do spłacenia długi u bandytów. Tymczasem Marcin dzwoni do Wiki i chce, aby przyleciała do niego, do Miami. Wysłał jej już bilet, na następną noc. Wiki jest roztrzęsiona i przerażona., boi się kolejnego zawodu, a kocha Marcina nad życie. Wkrótce podejmuje decyzję… Malwina i Tomek rozważają zaadoptowanie dziecka.

Zakochani po uszy - odcinek 359

Wiki leci do Stanów, chce dać szansę sobie i Marcinowi. W mieszkaniu chłopaków trwają przygotowania do imprezy pożegnalnej Wiki. Karolina i Radek są szczęśliwi, wybierają się razem do lekarza. Nieoczekiwanie podczas badania dowiadują się, że ciąża ma 14 tygodni, co oznacza, że Radek nie może być ojcem dziecka, bo jeszcze wtedy się nie znali… Tymczasem Samanta decyduje się na usunięcie ciąży, wraz z Klarą jadą na Słowację na zabieg, jednak Samanta zmienia zdanie. Ola mówi Klarze o ciąży Karoliny.

Zakochani po uszy - odcinek 360

Karolina jest załamana, przeprasza Radka, nie chciała go oszukiwać. Radek podejmuje decyzję, że mimo wszystko chce być z Karoliną i wychować z nią dziecko, bo bardzo ją kocha. Karolina nie chce powiedzieć byłemu mężowi, że zostanie ojcem. Nie wie, że Klara chce zepsuć szczęście jej i Radka i zamierza powiedzieć Marcelowi o dziecku… Bartek wciąż myśli o Tamarze, na oglądaniu jej zdjęć przyłapuje go Tymon. Tymczasem Hania nie może uwierzyć w swoje szczęście, ma mamę, rodzeństwo, kochającego Daniela. Tamara ma dość Iwa i zrywa z nim, mężczyzna jej grozi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE