Zakochani po uszy 330: Danuta szuka specjalisty, który może pomóc jej wnukowi. Uda się go wyleczyć?

2021-04-19 21:04 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

To już ostatnie odcinki uwielbianego przez widzów serialu! Zakochani po uszy niebawem znikną z anteny TVN. Jednak zanim to nastąpi, w życiu bohaterów jeszcze sporo się namiesza. Zwykle sezony Zakochanych po uszy, których emisja rozpoczynała się w styczniu, kończyły się przed wakacjami, w okolicy maja lub czerwca. Jednak tym razem będzie inaczej - piąty sezon serialu widzowie będą mogli oglądać aż do końca sierpnia!

Zakochani po uszy 330: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? W życiu Soni cały czas rozgrywa się dramat z powodu problemów zdrowotnych jej synka. Dziewczyna jest załamana, nie wie, co robić. Danuta postanawia włączyć się do pomocy. Chce znaleźć specjalistę, który mógłby zająć się Stasiem.

Zakochani po uszy 330: streszczenie

Hania jest poruszona po spotkaniu z mamą. Opowiadając o wszystkim Tamarze wspomina jej również o chorobie Stasia. Tamara podczas przypadkowego spotkania z Bartkiem oferuje mu swoją pomoc. Tymczasem Danuta stara się dotrzeć do najlepszego specjalisty, który może pomóc jej wnukowi, niestety lekarz ma bardzo odległe terminy. Jednocześnie Laura postanawia wykorzystać fakt, że Wojtek podejrzewał Tosię o kradzież portfela Wiki i chce doprowadzić do ich rozstania.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE