Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 195 - STRESZCZENIE. Zehra sprytnie podchodzi Leylę!

2023-03-27 10:08

Streszczenie 195. odcinka serialu Zakazany owoc pokazuje, co wydarzy się u tureckich bohaterów telenoweli. Zehra ciągle chce za wszelką cenę dowiedzieć się od Leyli, jak to jest z nią i Halitem, a Yildiz zlekceważy zakaz swojego męża. Czego jeszcze się spodziewać? Sprawdźcie opis 195. odcinka, który zostanie wyemitowany już wkrótce!

W 195. odcinku serialu "Zakazany owoc" Yigit będzie czuł się obrażony z powodu braku akceptacji ze strony Halita. Chodzi oczywiście o związek z Lilą. Sahika zaoferuje Yigitowi swoją pomoc. Zehra zacznie podpytywać Leylę, by zorientować się, czy ta ma romans z Halitem. Mimo stanowczego zakazu męża, Yildiz uda się do telewizji. Na miejscu będzie czekać na nią wielka niespodzianka w postaci Nadira. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 195. odcinek tureckiej telenoweli w TVP? Informacje na temat emisji znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Zakazany owoc 195 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 195 zostanie wyemitowany 11 kwietnia (piątek), standardowo o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE