Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie odcinków

Zakazany owoc, odcinek 190 - STRESZCZENIE. Leyla zemści sie na swoich wrogach! Pomoże jej Sahika

2023-03-20 10:47

Streszczenie 190. odcinka serialu Zakazany owoc pokazuje, co tym razem wydarzy się u tureckich bohaterów telenoweli. Halit zostanie wyprowadzony z równowagi i będzie chciał odesłać Lilę do Stanów, a Leyla dowie się, kto spiskował przeciwko niej. Czego jeszcze się spodziewać? Sprawdźcie opis 190. odcinka, który zostanie wyemitowany już wkrótce!

W 190. odcinku serialu "Zakazany owoc" Na widok Yigita i Akina w domu Halit wpada we wściekłość i chce odesłaś Lilę do Ameryki. Leyla słyszy rozmowę Emira z Yildiz i już wie, kto spiskował przeciwko niej. Leyla prosi Sahikę o pomoc, by zemścić się na swych wrogach. Sahika w przebiegły sposób próbuje wzbudzić litość w Yigicie. Co jeszcze się wydarzy i kiedy oglądać 190. odcinek tureckiej telenoweli w TVP? Informacje na temat emisji znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Zakazany owoc 190 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 190 zostanie wyemitowany 3 kwietnia (poniedziałek), standardowo o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Sonda
Lubisz postać Sahiki w serialu "Zakazany owoc"?