Zakazany owoc 112, 113, 114, 115, 116 streszczenie. Dundar porywa Zeynep i grozi, że zabije Asuman

2022-12-08 16:45 Joanna Dembek
Zakazany owoc
Autor: Youtube.com/ Yasak Elma; screen z filmu "Yasak Elma 1. Bölüm" Zakazany owoc - nowy turecki serial.

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu zobaczymy, jak Zeynep prosi Dundara o wybaczenie, a ojciec Dundara Yasar odwiedza Halita i przy okazji wygarnia Zeynep, co o niej myśli. Podajemy streszczenia odcinków 112, 113, 114, 115, 116, które zostaną wyemitowane w dniach 12-16 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada losy dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 112, 113, 114, 115, 116 odbędzie się w dniach 12-16 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 112 - poniedziałek 12.12.2022

Zakończyły się przygotowania do ślubu, lecz w pewnej chwili Zeynep znika. Yildiz przekonuje matkę, że musi powiedzieć jej o ojcu. Zeynep jedzie taksówką na lotnisko. Alihan nie wchodzi do samolotu. Spotykają się i snują plany na szczęśliwe życie. Kaya zachodzi w głowę, dlaczego Ender nie chce, by przyjaźnił się z Erimem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 113 - wtorek 13.12.2022

Yildiz wybiera się do biura, by podpytać Kayę o Ender. Zeynep prosi Dundara o wybaczenie. Mustafa chce naciągnąć Halita na więcej pieniędzy. W tym samym celu nachodzi Yildiz w domu. Zerrin chce zapoznać Lilę z synem znajomego.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 114 - środa 14.12.2022

Mustafa znowu nachodzi Asuman i domaga się pieniędzy. Ender i Kaya nadal drą koty. Alihan mówi Zeynep, że znalazł nowy dom. Ojciec Dundara Yasar odwiedza Halita i przy okazji wygarnia Zeynep, co o niej myśli. Znajoma z pracy Kayi, Tulin, zwierza mu się, że podejrzewała, że to on jest ojcem Erima. Dundar porywa Zeynep i zawozi do domu nad morzem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 115 - czwartek 15.12.2022

Dundar grozi zabiciem Asuman, czym wymusza na Zeynep zgodę na ślub. Alihan i Emir ratują Asuman. Alihan prosi o pomoc ojca Dundara. Ten jest wściekły na syna i obiecuje unieważnienie małżeństwa.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 116 - piątek 16.12.2022

Mustafa mówi Asuman, że gdy weźmie pieniądze, to wyjedzie. Yasar informuje Halita, że Dundar musi się leczyć. Kaya podejrzewa, że Erim może być jego dzieckiem. Ender zabiega o pozbycie się Tulin z firmy. Lila spotyka się z chłopakiem wybranym przez Zerrin.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE