Zakazany owoc 112, 113, 114, 115, 116 streszczenie. Dundar porywa Zeynep i grozi, że zabije Asuman

2022-12-08 16:45 Joanna Dembek
Zakazany owoc
Autor: Youtube.com/ Yasak Elma; screen z filmu "Yasak Elma 1. Bölüm" Zakazany owoc - nowy turecki serial.

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu zobaczymy, jak Zeynep prosi Dundara o wybaczenie, a ojciec Dundara Yasar odwiedza Halita i przy okazji wygarnia Zeynep, co o niej myśli. Podajemy streszczenia odcinków 112, 113, 114, 115, 116, które zostaną wyemitowane w dniach 12-16 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada losy dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 112, 113, 114, 115, 116 odbędzie się w dniach 12-16 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 112 - poniedziałek 12.12.2022

Zakończyły się przygotowania do ślubu, lecz w pewnej chwili Zeynep znika. Yildiz przekonuje matkę, że musi powiedzieć jej o ojcu. Zeynep jedzie taksówką na lotnisko. Alihan nie wchodzi do samolotu. Spotykają się i snują plany na szczęśliwe życie. Kaya zachodzi w głowę, dlaczego Ender nie chce, by przyjaźnił się z Erimem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 113 - wtorek 13.12.2022

Yildiz wybiera się do biura, by podpytać Kayę o Ender. Zeynep prosi Dundara o wybaczenie. Mustafa chce naciągnąć Halita na więcej pieniędzy. W tym samym celu nachodzi Yildiz w domu. Zerrin chce zapoznać Lilę z synem znajomego.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 114 - środa 14.12.2022

Mustafa znowu nachodzi Asuman i domaga się pieniędzy. Ender i Kaya nadal drą koty. Alihan mówi Zeynep, że znalazł nowy dom. Ojciec Dundara Yasar odwiedza Halita i przy okazji wygarnia Zeynep, co o niej myśli. Znajoma z pracy Kayi, Tulin, zwierza mu się, że podejrzewała, że to on jest ojcem Erima. Dundar porywa Zeynep i zawozi do domu nad morzem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 115 - czwartek 15.12.2022

Dundar grozi zabiciem Asuman, czym wymusza na Zeynep zgodę na ślub. Alihan i Emir ratują Asuman. Alihan prosi o pomoc ojca Dundara. Ten jest wściekły na syna i obiecuje unieważnienie małżeństwa.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 116 - piątek 16.12.2022

Mustafa mówi Asuman, że gdy weźmie pieniądze, to wyjedzie. Yasar informuje Halita, że Dundar musi się leczyć. Kaya podejrzewa, że Erim może być jego dzieckiem. Ender zabiega o pozbycie się Tulin z firmy. Lila spotyka się z chłopakiem wybranym przez Zerrin.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE