Z miłości do dziecka - ostatni odcinek. Jak skończył się serial? Co dalej?

2021-05-28 15:00 Adrian Rybak
Z miłości do dziecka - ile odcinków liczy?
Autor: Materiały prasowe

Z miłości do dziecka to meksykańska telenowela, którą od kilku miesięcy można oglądać na antenie kanału TV4. Czas jednak na koniec serialu. Piątek 28.05.2021 to dzień, w którym widzowie pożegnali swoich ulubionych bohaterów. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Czy będzie drugi sezon lub nowa telenowela? Odpowiadamy na pytania.

Z miłości do dziecka to rodzinna telenowela, którą widzowie TV4 mogli oglądać od poniedziałku do piątku o 14:55. Serial skupia się na postaci małego Nico, chłopca walczącego z białaczką. Nico wychowuje się w adoptowanej rodzinie. Jego prawnymi rodzicami są Elena i Ernesto. Niestety, najbliższa rodzina nie jest w stanie pomóc mu w pokonaniu choroby. Potrzebny jest dawca i z tego powodu Elena i Ernesto postanawiają odnaleźć biologicznego ojca Nico. Okazuje się nim być Pedro, młody mechanik. Pedro nawiązuje dobrą relację z ojcem. Dodatkowo zakochuje się w Elenie, która zaczyna odwzajemniać jego uczucie. To wzbudza nienawiść Ernesta. Serial zakończył swoją emisję. Stacja TV4 wyemitowała ostatni odcinek w piątek 28.05.2021. Jak zakończyła się telenowela?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Z miłości do dziecka, ostatni odcinek - streszczenie

Bohaterów serialu spotkał wyczekiwany przez widzów happy end. Gaby i Samuel wrócili do siebie. Irene została schwytana przez policję i zdradziła, gdzie ukrywa się Ernesto. Ten szybko został aresztowany i trafił do więzienia. Stamtąd telefonicznie pożegnał się z Eleną. Nico wraz z mamą przeprowadził się do Pedra i razem stworzyli rodzinę.

Z miłości do dziecka - drugi sezon, nowa telenowela

Fani zastanawiają się, czy serial Z miłości do dziecka ma kontynuację. Niestety, nie mamy dla nich dobrych wieści. Drugi sezon telenoweli nie powstał. Kiedy serial zakończył z sukcesem emisję w Meksyku pojawiły się plotki, że kontynuacja powstanie. Szybko jednak zostało to zdementowane. Scenarzystka i producentka Lucero Suarez postanowiła napisać zupełnie nowy serialNie wiadomo jednak, czy trafi do Polski. Telewizja TV4 nie wyemituje także nowej telenoweli. Istnieje jednak szansa, że latynoska nowość pojawi się we wrześniu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE