Wypadek - serial w TVP1: ostatni odcinek. Gabriel odkrywa, kto kierował przestępczą działalnością

2020-06-02 11:18
Wypadek - serial w TVP1
Autor: Materiały prasowe TVP

Serial Wypadek emitowany we wtorki w TVP1 dobiega końca! 2 czerwca o godzinie 21:05 zostaną wyemitowane dwa ostatnie epizody kryminalnej produkcji. Gabriel w końcu odkryje jakie okoliczności stoją za śmiercią jego żony.

Wypadek - koniec serialu! Akcja serialu rozpoczyna się w miasteczku Sainte - Lune w Bretanii. W wypadku samochodowym ginie młoda kobieta, Rebecca, żona Gabriela Cauvy, właściciela firmy remontowej. Kobieta była pijana, a wskutek czołowego zderzenia aut śmierć na drodze poniosły też dwie inne osoby. Funkcjonariusze zamierzają szybko zakończyć postępowanie w tej sprawie, uznając Rebekę za winną. Podobnego zdania jest społeczność miasteczka, która odwraca się od Gabriela i jego córki, Luny. Zrozpaczony mężczyzna rozpoczyna własne dochodzenie, by odkryć prawdę o wypadku i ocalić honor swojej żony. Pomaga mu w tym miejscowa policjantka, Solene. Całą sytuację komplikuje fakt, że w Sainte - Lune pojawia się tajemniczy nieznajomy z pistoletem, który wyraźnie czegoś szuka.

Co się wydarzy w ostatnicj odcinkach serialu Wypadek?

Gabriel Cauvy decyduje się w końcu wyjawić Solene wszystko, co wie na temat nielegalnej działalności żony i jej przyjaciółek. Odkrywa też, kto strzelał w okna jego domu. Ratuje Solene od śmierci, gdy tajemniczy mężczyzna z pistoletem zjawia się w domu Iris, by odzyskać kopertę z pieniędzmi. Nieoczekiwanie znika Theo, jeden z pracowników Gabriela.

Wypadek odcinek 6 - ostatni epizod!

Gabriel odkrywa, kto kierował przestępczą działalnością, w którą były zamieszane Rebecca, Iris i Anne. Mimo aresztowania szefa siatki, nadal jednak nie udaje się wyjaśnić okoliczności wypadku, w którym zginęła Rebecca. Jej męża na właściwy trop naprowadza dopiero z pozoru nieistotny szczegół.

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE