Które z imion znaczy wszechmocny i w prawosławiu używane jest jako przydomek Chrystusa?

2021-01-20 20:40 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Które z imion znaczy wszechmocny i w prawosławiu używane jest jako przydomek Chrystusa? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Uczestnik walczy o 5 tysięcy złotych i ma do wykorzystanie wszystkie koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy będzie musiał z nich skorzystać?

Które z imion znaczy wszechmocny i w prawosławiu używane jest jako przydomek Chrystusa? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał Hubert Urbański, brzmiały: A) Ignacy, B) Pankracy, C) Serwacy, D) Achacy.

Które z imion znaczy wszechmocny i w prawosławiu używane jest jako przydomek Chrystusa?

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego wykorzystał koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba po drugiej stronie słuchawki wskazała odpowiedź B) Pankracy. Uczestnik zaufał pani Małgorzacie i zaznaczył właśnie ten wariant. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE