Wojtuś z Rodziny zastępczej - jak dzisiaj wygląda Michał Włodarczyk?

2022-03-16 10:11
Michał Włodarczyk
Autor: Fotek/REPORTER

Pamiętacie Wojtusia z serialu Rodzina zastępcza? Ten uroczy chłopczyk, to dzisiaj przystojny młody mężczyzna, który oprócz grania w filmach i serialach jest także zawodnikiem MMA! Zobaczcie, jak się zmienił na przestrzeni lat.

Michał Włodarczyk, kiedy wcielał się w uroczego Wojtusia w serialu Rodzina zastępcza, miał zaledwie 12 lat. Rola w polsatowskiej produkcji przyniosła mu bardzo dużą popularność. Młody aktor po zakończeniu emisji serialu o perypetiach rodziny Kwiatkowskich, wystąpił w kilkunastu serialach i filmach, w tym w Powidokach Andrzeja Wajdy. Zagrał także w kontynuacji kultowej produkcji Konrada Niewolskiego "Asymetria".

Filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę [materiał 18+]

Michał Włodarczyk - jak teraz wygląda?

Jednak aktorstwo to nie jedyna pasja Michała Włodarczyka. Niewielu wie, ale w maju 2017 roku zajął on drugie miejsce w Pucharze Polski w MMA! Na jego Instagramie możemy znaleźć nie tylko zdjęcia oraz filmy z ciężkich treningów, ale także zdjęcia z życia prywatnego. Aż trudno uwierzyć, jak wydoroślał przez te lata serialowy Wojtuś!

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Michał Włodarczyk - zdjęcia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE