Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 6 i 7 STRESZCZENIE. Schneider stawia Odrowążowi ultimatum

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 6 i 7 STRESZCZENIE. Schneider stawia Odrowążowi ultimatum

Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 6 i 7 STRESZCZENIE. Schneider stawia Odrowążowi ultimatum

2022-10-16 19:02

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial, który cieszy się olbrzymią sympatią widzów. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie 6 i 7 odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny oraz zdradzamy szczegóły ich emisji.

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial o grupie bohaterek odważnie walczących podczas II Wojny Światowej. Produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów, a teraz wróciła z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 6 i 7 odcinku 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 6 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 6. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Po zdradzeniu przez Mańka, Sońka został aresztowany przez bojowców. Ewa w końcu wyznaje mu, że jest w ciąży i to on jest ojcem dziecka. Sońka ucieka z aresztu, jest zdeterminowany odzyskać pieniądze. Kontaktuje się z nim Meier, który informuje go o szansie przechwycenia nagrań wykonanych przez niego w ośrodku. Odrowąż nie zdołał zebrać pieniędzy dla Schneidera. Zdesperowany składa Schneiderowi jeszcze jedną propozycję. W pałacu ma zostać otwarta fabryka konserw rybnych na zaopatrzenie dla armii niemieckiej, co stanowi poważne zagrożenie dla rodziny Chaima. Meier jest głęboko poruszony bestialskimi eksperymentami prowadzonymi przez Lunda w tajnym ośrodku. Poczucie obowiązku walczy w nim z sumieniem.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 6 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 16 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 7 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Bronka dowiedziała się, gdzie Maniek Kielan może trzymać pieniądze. Tę wiedzę przekazała Sońce i Ewie. To rodzi kolejny konflikt między ukochanymi. Ewa nie chce puścić Sońki samego, więc Bronka decyduje się pójść z nim. Ostatecznie cała trójka wyrusza na Powiśle w celu odzyskania pieniędzy. Nie wiedzą, że podąża za nimi Magda. Tymczasem Schneider stawia Odrowążowi ultimatum, który ma teraz dwa dni na zdobycie pieniędzy. Z kolei Lund jest wściekły na Wirtza i Meiera za "pomyłkę" przy odbiorze kliszy nagrania z eksperymentów. Odrowąż zauważa jak Zyga i Kostek pakują skrzynie z granatami na ciężarówkę. Składa im propozycję nie do odrzucenia. Meier pomimo możliwości wyjazdu z Warszawy postanawia zostać w tajnej placówce.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 7 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 23 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE