Wojenne dziewczyny sezon 5 odc. 5 i 6 STRESZCZENIE. Zdrada Mańka i aresztowanie Sońki

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny sezon 5 odc. 5 i 6 STRESZCZENIE. Zdrada Mańka i aresztowanie Sońki

Wojenne dziewczyny sezon 5 odcinki 5 i 6 STRESZCZENIE. Zdrada Mańka i aresztowanie Sońki

2022-10-09 19:47

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial, który właśnie powrócił z nową serią. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie 5 i 6 odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial o grupie bohaterek odważnie walczących podczas II Wojny Światowej. Produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów, a teraz wróciła z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 5 i 6 odcinku 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 5 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 5. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Partyzanci potrzebują funduszy na produkcję stenów. W związku z tym planują akcję napadu na furgon pocztowy przewożący pieniądze. Ewa w tym celu urabia jednego z pracowników poczty, co bardzo nie podoba się zazdrosnemu Sońce. Para zdobywa informacje pozwalające na szybkie przeprowadzenie akcji, ale Leokadia nakazuje czekać. Sońka nie słucha zwierzchników i postanawia wziąć sprawy we własne ręce. W tym celu odświeża stare znajomości. Tymczasem Odrowąż chce wynająć od matki Nitki część pomieszczeń w pałacu do produkcji konserw rybnych. Z jakiegoś powodu potrzebuje on dużej ilości pieniędzy. Z kolei Meier przebywa w tajnej placówce badawczej doktora Lunda. Magda i Witek prowadzą zwiad w pobliżu, chcą jak najlepiej rozeznać się w terenie. Trafiają na trop i podążają za dziwną ciężarówką dostawczą, która opuściła placówkę.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 5 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 9 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 6 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 6. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Po zdradzeniu przez Mańka, Sońka został aresztowany przez bojowców. Ewa w końcu wyznaje mu, że jest w ciąży i to on jest ojcem dziecka. Sońka ucieka z aresztu, jest zdeterminowany odzyskać pieniądze. Kontaktuje się z nim Meier, który informuje go o szansie przechwycenia nagrań wykonanych przez niego w ośrodku. Odrowąż nie zdołał zebrać pieniędzy dla Schneidera. Zdesperowany składa Schneiderowi jeszcze jedną propozycję. W pałacu ma zostać otwarta fabryka konserw rybnych na zaopatrzenie dla armii niemieckiej, co stanowi poważne zagrożenie dla rodziny Chaima. Meier jest głęboko poruszony bestialskimi eksperymentami prowadzonymi przez Lunda w tajnym ośrodku. Poczucie obowiązku walczy w nim z sumieniem.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 6 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 16 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Sonda
Czy lubisz serial Wojenne dziewczyny?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6