Wojenne dziewczyny, sezon 4 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-09-28 16:40 Adrian Rybak
Wojenne dziewczyny sezon 4
Autor: Materiały prasowe TVP

Wojenne dziewczyny powróciły po dwóch latach przerwy z nowymi odcinkami! Telewizja Polska emituje 4. sezon wojennego serialu, w którym tradycyjnie nie zabraknie emocji, łez oraz brawurowych akcji Dziewczyn. Nie wszyscy mogą jednak oglądać odcinki w dzień premierowej emisji. Kiedy i gdzie znaleźć powtórki?

Wojenne dziewczyny, sezon 4 - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać? Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Serial reżyseruje Michał Rogalski, współtwórca między innymi „Czasu honoru”. W głównych rolach występują Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa). Zdjęcia kręcone są m.in. w Warszawie, Lublinie, Piasecznie, Żyrardowie czy Bielsku Białej. Dotychczas widzowie zobaczyli 3 sezony Wojennych dziewczyn. Serial można oglądać na antenie TVP1 w niedziele o godzinie 20:15. Niektórzy szukają jednak informacji na temat powtórek. Kiedy i gdzie obejrzeć serial, jeśli nie można obejrzeć premierowej emisji? Odpowiedź niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Wojenne dziewczyny, sezon 4 - kiedy powtórki?

Choć Wojenne dziewczyny emitowane są w niedzielne wieczory, widzowie, którzy nie mogą wtedy zasiąść przed telewizory, także mają szanse obejrzeć odcinki. Powtórki emitowane są w TVP1 w każdą sobotę o godzinie 18:30. Dostępne są także w aplikacji TVP VOD lub na stronie internetowej vod.tvp.pl.

Wojenne dziewczyny - fabuła

Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat dzieciństwa i młodości do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Żeby ta walka była skuteczna, muszą się zmienić.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE