Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 37 streszczenie: Ania porwana przez szmalcowników

2019-11-10 8:30
Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 37 streszczenie: Ania porwana przez szmalcowników
Autor: Materiały TVP Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 37 streszczenie: Ania porwana przez szmalcowników

Wojenne dziewczyny sezon 3 odcinek 37 - co się wydarzy w nowym odcinku? W pokoju Andrzej czyta dziecku bajkę kiedy wchodzi Marysia i wręcza mu świadectwo chrztu dla Ani. Dziewczyna szuka królika, żeby się z nim pobawić. Wychodzi na zewnątrz i zostaje porwana przez szmalcowników. Premierowy epizod serialu TVP 1 zaplanowany jest na niedzielę 17 listopada. Wojenne dziewczyny można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Wojenne dziewczyny sezon 3 odc 37 streszczenie. W pokoju Andrzej czyta dziecku bajkę. W pewnym momencie wchodzi Marysia, która wręcza mężczyźnie świadectwo chrztu dla Ani. Oboje spoglądają na śpiącą dziewczynkę. Przy stole w laboratorium pracują Hans i Szczęsny. Inżynier postanawia upozorować omdlenie. Mężczyzna upada na podłogę i tłucze lampę elektronową, którą trzymał w dłoniach. Na Szucha odbywają się straszne sceny! Esesman katuje Janka. 

Wojenne dziewczyny sezon 3 odcinek 37: STRESZCZENIE

Martin każe wprowadzić rodziców Janka do pokoju. Ojciec zabrania synowi cokolwiek mówić. W mieszkaniu dowództwa kruk obawia się, że Janek nie zniesie przesłuchania i kogoś wsypie. Ewa decyduje się, że utrzyma kontakt z Leonem. W laboratorium Erwin surowo upomina doktora Kellera i daje mu dwa tygodnie na skończenie projektu. Martin zabiera Marysię na egzekucję więźniów, a wśród zebranych ludzi są rodzice Janka. Okazuje się, że dziewczyna nie chce na to patrzeć i ucieka z samochodu. W kuchni Ani uczy się swojej nowej tożsamości, a po obiedzie postanawia pobawić się z królikiem. Szuka go wszędzie i wychodzi na ulicę. Tam porywa ją szmalcownik. Wszyscy szukają Ani, ale niestety bez skutku.

NAJNOWSZE