Wikingowie: Valhalla - kiedy na Netflix? Ile będzie sezonów?

2022-01-21 12:19 Leon Pietrzak
Wikingowie Valhalla
Autor: Materiały prasowe Netflix

Nowa era wojowników powraca! Most Londyński się wali, a a nordyccy wojownicy odnoszą kolejny krwawy sukces. Wikingowie: Valhalla to spin-off, na który czekali wszyscy fani Wikingów. Już niedługo pojawi się na Netflix. Kiedy premiera? O czym będzie serial?

Wikingowie: Valhalla to spin-off jednego z najabrdziej kultowych seriali Netfliksa - Wikingowie. Akcja rozpocznie się ponad 100 lat po zakończeniu wydarzen opowiedzianych w oryginalnym serialu. Będzie to mieszkanka historycznej prawdy i mocny dramat przepełniony wartką akcją. Kiedy ogłoszono powstanie tej produkcji, to wszyscy wikingowi fani zaczęli niecierpliwie wyczekiwać spektakularnego spin-offa. Kiedy pojawią się nowe odcinki na Netflix? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje oraz zwiastun serialu.

Wikingowie: Valhalla - o czym będzie?

Akcja serialu toczy się 1000 lat temu, na początku XI wieku i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów. Gdy napięcie między wikingami i angielską rodziną królewską sięga krwawego zenitu, a sami wikingowie ścierają się między sobą z powodu sprzecznych wierzeń chrześcijańskich i pogańskich, ta trójka wyrusza w epicką podróż przez oceany i pola bitewne, aby walczyć o przetrwanie i chwałę.

Sonda
Seriale podobne do "Wikingów". Który jest najlepszy?

Wikingowie: Valhalla - data premiery. Kiedy odcinek 1 na Netflix?

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się już w połowie 2020 roku. Produkcja powstawała w podobnych miejscach, co oryginalni Wikingowie. Premiera spin-offu została zaplanowana na 25 lutego 2022. Całe 8 odcinków ma pojawić się tego samego dnia na platformie Netflix. Łącznie zaplanowano ich aż 24 (3 sezony).

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE