Więzień miłości odc. 357, 358, 359, 360, 361 streszczenia. Kerem wyznaje Sabah miłość. Matka Omera nakłania Zehrę do rezygnacji z rozwodu

2020-08-04 15:05 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 357-361 zostaną wyemitowane w dniach 3-7 sierpnia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu?

Więzień miłości streszczenia odcinków 357-361. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 357

Zehra mówi Dżewrije, że szykuje się rozwód. Dżewrije odwiedza Salima w warsztacie w sprawie rozwodu. Kiedy chce wyjść, Salim niechcący łamie klucz w zamku.

Więzień miłości - odcinek 358

Zehra nie chce wybrać się na wspólną walentynkową kolację z Ajsze i Nihatem. Zamknięci w warsztacie Salim i Dżewrije rozmawiają o Zehrze i Omerze. Kerem zdobywa się na odwagę i wyznaje Sabah miłość. 

Więzień miłości - odcinek 359

Omer prosi Zehrę, by mimo wszystko wzięła udział we wspólnej kolacji z Ajsze i Nihatem. W restauracji wręcza jej niezwykły prezent Walentynkowy. Na prośbę Ajsze kelner filmuje Zehrę i Omera, jak jedzą tort. 

Więzień miłości - odcinek 360

Kerem i Sabah spędzają razem romantyczny wieczór. Sabah, Kerem i Dzianan zostają zaproszeni na ponowne spotkanie w sprawach współpracy z dużą firmą. Omer i Zehra u jej adwokata on zmienia zdanie, ona wpada w histerię. 

Więzień miłości - odcinek 361

Duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koraja coraz bardziej intrygują tajemnicze telefony, które odbiera Ozge. Nieoczekiwanie pojawia się matka Omera i nakłania Zehrę do rezygnacji z rozwodu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE