seriale

Widzowie znają ją z „Wymarzonej miłości”, „Miłosnych taktyk” oraz „Miłości i przeznaczenia”. Turecka aktorka, Demet Özdemir, to prawdziwa piękność!

2024-05-21 8:45

Demet Özdemir to jedna z najpopularniejszych tureckich aktorek. Cieszy się w Polsce sporą sympatią ze strony widzów, którzy pokochali ją za role w takich hitowych telenowelach jak „Wymarzona miłość” czy też „Miłość i przeznaczenie”. Aktorka znad Bosforu jest prawdziwą pięknością!

Demet Özdemir to aktorka, tancerka oraz modelka. Aktorsko zadebiutowała w 2013 roku rolą Aylin w serialu „Sana Bir Sır Vereceğim”, w którym zagrała u boku Esry Ronabar, Murata Hana i Ekina Koça. Widzowie mieli okazję oglądać ją również w serialach: „Imperium miłości”, „Çilek Kokusu”, „No: 309”, „Wymarzona miłość”, „Miłość i przeznaczenie”, „Kırmızı Oda”, „Dünyayla Benim Aramda” oraz „Adım Farah”. Oprócz tego w 2022 roku na Netfliksie zadebiutowała komedia romantyczna z Demet w roli głównej, „Miłosne taktyki”. Produkcja spotkała się z tak pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, że doczekała się drugiej części, która ujrzała światło dzienne rok później.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Demet Özdemir to prawdziwa piękność

Aktorka na początku kariery występowała również jako tancerka piosenkarki Bengü, a następnie należała do zespołu tanecznego Efes Kızları. Gwiazda ma nawet na koncie występ w teledysku do utworu „Ateş Et ve Unut” Mustafy Sandala. Oprócz tego często bierze udział w sesjach zdjęciowych i spełnia się w roli modelki, eksponując swoją urodę i idealną figurę. Efekty sesji wrzuca na Instagram, na którym ma ponad 16 milionów obserwujących! Najpiękniejsze ze zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Listen on Spreaker.