Gliniarz z Beverly Hills

i

Autor: Materiały prasowe

NOWOŚCI

Ostatni weekend czerwca z Eddiem Murphym w CBS Europa! Najlepsze filmy z aktorem w jednym miejscu

2024-06-21 16:27

W czerwcu CBS Europa zaprasza na wyjątkowe spotkania z popularnym komikiem w roli głównej. To będzie kolejna wyjątkowa okazja, w której będziemy mogli przypomnieć sobie jedne z największych hitów, w których zagrał legendarny Eddie Murphy. Tym razem pojawią się trzy tytuły, obok których nie można przejść obojętnie!

W dniach 28-30 czerwca 2024 r. na antenie CBS Europa pojawią się uwielbiane przez widzów produkcje z błyskotliwymi i rozbawiającymi do łez kreacjami aktorskimi Eddiego Murphy’ego. CBS Europa słynie z tego, że pokazuje zagraniczne tytuły i wielokrotnie udowadniała, że ma w swojej ofercie szeroki wachlarz stylów i gatunków, reprezentowanych przez filmy z udziałem największych gwiazd. Często mogliśmy obejrzeć w tym miejscu wysokobudżetowe przeboje i niezapomniane premiery. Tym razem padło jednak nie tyle na jeden znany film, a kilka produkcji z udziałem wielkiej gwiazdy. To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie słynne kreacje.

Nieudane operacje plastyczne aktorów | To Się Kręci

Weekend z Eddiem Murphym w CBS Europa! Data i godzina emisji

W ostatni weekend czerwca 2024 roku na kanale pojawi się zaskakująca komedia science-fiction "Mów mi Dave" opowiadająca o przybyciu na Ziemię miniaturowych kosmitów w statku przypominającym mężczyznę, a także poruszający komediodramat "Tysiąc słów" przedstawiający losy agenta wydawnictwa literackiego żyjącego w cynicznym świecie kłamstwa, który dowiaduje się, że umrze, gdy wypowie jeszcze tysiąc słów. W ramach cyklu zobaczymy również kultową komedię kryminalną "Gliniarz z Beverly Hills" o błyskotliwym policjancie rozpoczynającym samodzielne śledztwo w celu rozwiązania morderstwa swojego przyjaciela. Harmonogram filmów z Eddiem Murphym w CBS Europa prezentuje się następująco:

  • "Mów mi Dave" - 28 czerwca (godz. 20:00), 30 czerwca (godz. 18:10)
  • "Tysiąc słów" - 29 czerwca (godz. 20:00), 30 czerwca (godz. 16:15)
  • "Gliniarz z Beverly Hills" - 30 czerwca (godz. 20:00)