Wataha sezon 1 odcinek 1 streszczenie - kto stoi za zamachem? Rebrow i Dobosz rozpoczynają śledztwo

2019-12-03 11:54
Wataha sezon 1
Autor: Materiały prasowe Polsat Wataha sezon 1

Wataha sezon 1 odcinek 1 - Wiktor Rebrow, który jako jedyny przeżył zamach bombowy na oficerów straży granicznej rozpoczyna śledztwo. Czy uda mu się dopaść ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego współpracowników i ukochanej?

Wataha to jedna z najciekawszych polskich produkcji telewizyjnych dekady. W 2018 roku uhonorowana Polską Nagrodę Filmową Orzeł - w kategorii: Najlepszy filmowy serial telewizyjny. Akcja Watahy rozgrywa się w Bieszczadach – miejscu magicznym, ale i niebezpiecznym. Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, dbać o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli.

Wataha sezon 1 odc. 1 streszczenie

W zamachu bombowym giną oficerowie jednej z jednostek Straży Granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura…

Wataha sezon 1 odcinek 1 - premiera

Pierwszy odcinek Watahy w otwartym Polsacie zobaczymy we wtorek, 3 grudnia o godzinie 20:05.

NAJNOWSZE