Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2021 - emisja, powtórka, online

2021-08-01 12:00 Alicja Wójcik
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki
Autor: Materiały TVP

Od 15 lat rokrocznie 1 sierpnia warszawiacy spotykają się na wspólne śpiewnie (Nie)Zakazanych piosenek. Jest to inicjatywa nie tylko Muzeum Powstania Warszawskiego, ale i samych mieszkańców Warszawy, umożliwiająca aktywne uczczenie pamięci Powstańców Warszawskich. W tym roku koncert po raz drugi odbędzie się w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego, a nie jak w poprzednich latach na placu Piłsudskiego.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2021 - emisja, powtórka, online. Kiedy i o której oglądać wyjątkowy koncert? To wydarzenie upamiętniające rocznicę powstania warszawskiego organizowane jest cyklicznie od 2006 roku. Piosenki powstańcze wykonują profesjonalni wokaliści, a także amatorski chór mieszkańców Warszawy.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2021 - emisja, powtórka, online

Koncert jak co roku odbędzie się 1 sierpnia, tegoroczna edycja rozpocznie się o godzinie 20:30. W telewizji transmisja rozpocznie się natomiast o godzinie 20:45. Wydarzenie będzie można obejrzeć za pośrednictwem TVP1, TVP HD oraz TVP Polonia. Powtórka w telewizji emitowana będzie w poniedziałek 2 sierpnia o godz. 2:10 w TVP Polonia oraz w niedzielę 8 sierpnia o godz. 20:00 w stacjach regionalnych TVP. Retransmisja koncertu dostępna będzie również online na Vod.tvp.pl.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE