Warsaw Shore 16 odc. 6: męska część załogi świętuje urodziny Bossa! Który z chłopaków odpali się tym razem?

2021-10-20 14:43 kg
Warsaw Shore
Autor: materiał prasowy

Poranki po imprezie bywają trudne - zwłaszcza w willi Warsaw Shore. Takie okoliczności sprzyjają konfliktom, ale w 6. odcinku tego sezonu zobaczymy nie tylko kolejne spiny! Będzie mnóstwo dobrej zabawy, ekstremalne przeżycia i skrajne emocje. Będziemy również świadkami prawdziwej damskiej solidarności!

Warsaw Shore 16 odc. 6. Summer Camp rządzi się swoimi prawami. Bywa, że noc miesza się z dniem, a w takiej sytuacji nawet kocyk jest dobrym powodem do kłótni. W ruch pójdą butelki, pięści i plastikowe nogi, a ekipowa ochrona będzie miała pełne ręce roboty. Niezbędna będzie również interwencja Ptysia... Tego dnia Ekipowicze zaliczą bardzo przydatną lekcję – będą ćwiczyć trzymanie pionu. Później czekają ich atrakcje dla ludzi o mocnych nerwach. W wesołym miasteczku najlepiej odnajdzie się Patrycja, ale ostatecznie uda jej się znaleźć odpowiedniego kompana do zabawy. Nie wszyscy jednak dobrze zniosą tak ekstremalną jazdę! 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Warsaw Shore 16 odc. 6 - co się wydarzy?

Członkowie Ekipy zawsze mogą na siebie liczyć. W nadchodzącym odcinku przekona się o tym Milena. Dziewczyny pokażą, czym jest prawdziwa solidarność jajników! Tymczasem męska część załogi wyruszy w miasto świętować urodziny Bossa. Który z chłopaków odpali się tym razem?

Tego dowiecie się w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE