Ta sesja do dziś wywołuje ciarki!

W "Top model" wzięła udział w kontrowersyjnej sesji. Teraz Karolina Kaczyńska uczy najmłodszych

2024-06-18 14:13

Karolina Kaczyńska była jedną z uczestniczek 4. edycji popularnego show stacji TVN "Top model". Aspirująca modelka wzięła wówczas udział w najbardziej kontrowersyjnej sesji w historii show. Karolina jako pierwsza z uczestników pożegnała się z programem, a dziś jej życie niewiele ma wspólnego z modelingiem.

Karolina Kaczyńska popularność zyskała w 2014 roku. To właśnie wtedy zakwalifikowała się do finałowej trzynastki młodych ludzi, którzy marzyli o karierze w modelingu. Karolina w momencie dołączenia do "Top model" miała 21 lat. Studiowała pedagogikę i wraz z mężem wychowywała zaledwie rocznego synka Błażeja. Po zamieszkaniu w wymarzonym Domu Modelek o zwycięstwo walczyła między innymi z Mateuszem Magą czy Osuenhe Ugonoh (która wygrała 4. odsłonę show).

Mało kto wie, że zyskała sławę dzięki Top Model. Jaka była kiedyś Marianna Schreiber?

Karolina Kaczyńska zasłynęła w "Top model". Dziś jest nauczycielką

Aspirująca modelka wzięła udział w najbardziej kontrowersyjnej i zarazem przerażającej sesji w historii programu. Uczestnicy programu w 4. edycji show musieli pozować w... rzeźni, a ich strojem były jedynie fragmenty skór i mięsa, tłem do fotografii były zwisające fragmenty zwierzęcych ciał. Mimo podjęcia się tego niełatwego zadania, Karolina jako pierwsza z finałowej trzynastki pożegnała się z programem. W momencie odejścia podpisała już kontrakt ze znaną agencją modelek D'Vision. Zdjęcia z jej podobizną zdobiły między innymi okładki magazyny Joy. Jednak dziś "Top model" i praca w modelingu są dla Karoliny Kaczyńskiej jedynie wspomnieniami. Kobieta postanowiła rozpocząć pracę w wyuczonym zawodzie i od około trzech lat pracuje jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Równe 10 lat temu bawiłam się w modelkę, więc gdy mówię uczniom o spełnianiu marzeń, to wiem, co mówię - pisała na TikToku, gdzie opowiada o kulisach pracy nauczycieli.

Pamiętacie Karolinę Kaczyńską z czasów "Top model"? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć, jak wygląda po dziesięciu latach od momentu uczestnictwa w programie.