Przemysław Cypryański

i

Autor: AKPA

SERIALE

W serialu "Na Wspólnej" szykują się zmiany! Na ekranie pojawi się zupełnie nowa postać

2024-06-25 16:26

Serial "Na Wspólnej" już od 21 lat jest emitowany w telewizji. Przez ten czas produkcja przeszła kilka znaczących zmian, a przede wszystkim pojawiło się wielu nowych bohaterów, którzy szybko stali się ulubieńcami widzów. Teraz przyszedł czas na kolejne odświeżenie obsady, o czym twórcy pochwalili się niedawno w mediach społecznościowych.

"Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali, któremu na antenie stuknęło już "oczko". Od 21 lat fani mogą śledzić burzliwe rozterki swoich ulubionych bohaterów, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że twórcy nie zamierzają jeszcze kończyć serii. Co więcej, z sezonu na sezon serwują kolejne niespodzianki, co jest powodem tak długiego zainteresowania produkcją. Jedna z takich niespodzianek pojawiła się nawet niedawno i zdaje się, że widzowie są zachwyceni!

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Nowy bohater w "Na Wspólnej". Znany aktor dołącza do serialu

To już oficjalnie potwierdzone, że do obsady "Na Wspólnej" dołączył Przemysław Cypryański. Aktora z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, a wielu z was może kojarzyć go z "Dlaczego nie!", "Nad życie", "M jak miłość", czy "Papierów na szczęście". I chociaż produkcja serialu nie chce wiele zdradzać na temat jego postaci, to wiemy, że bohater nagle pojawi się w życiu serialowej Igi, w którą wciela się Lidia Sadowa. Czy fani serii przyjmą aktora z otwartymi ramionami? Już to zrobili, a w mediach społecznościowych nie brakuje szalonych teorii fabularnych.

Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN.