Vlogbox. W necie sezon 2 odcinek 3 - na co najgłupszego można trafić w Internecie?

2019-09-16 15:30
Vlogbox. W necie sezon 2 odcinek 3
Autor: Materiały prasowe X-NEWS/TTV Vlogbox. W necie sezon 2 odcinek 3

Vlogbox. W necie - co się wydarzy w trzecim odcinku drugiej serii? Premierowa emisja zaplanowana jest na wtorek, 17 września o godzinie 22:00 w TTV i na player.pl.

Nie ma lepszego programu rozrywkowego, który łączy potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji! Co zaprząta uwagę surfujących po Internecie? Co ich bawi, a co wzrusza? Obok czego nie mogą przejść obojętnie? Bohaterowie programu „Vlogbox. W necie” wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje w Internecie najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Uczestnicy programu „Vlogbox. W necie” to zdecydowanie najlepsi przewodnicy po tym, co jest aktualnie najmodniejsze w sieci. Nie musisz już godzinami siedzieć przed komputerem! Z nimi zawsze będziesz na bieżąco!

Vlogbox. W necie sezon 2 odcinek 3 - o czym będzie?

Na co najgłupszego można trafić w Internecie? Na to pytanie próbują odpowiedzieć nie tylko uczestnicy sondy ulicznej, ale również bohaterowie „Vlogbox. W necie”. To jeden z materiałów, na które trafiają w tym tygodniu w sieci i trzeba przyznać, że spowoduje on lawinę pikantnych wspomnień. Do rękoczynów dojdzie natomiast podczas oglądania przerażających filmików z treningów pewnej zabójczej trenerki. To, co ta kobieta wyprawia ze swoimi podopiecznymi, woła o pomstę do nieba. Czy wyczerpujące treningi przypadną do gustu? Na koniec dla sympatyków szczęśliwych zakończeń, ślub Krzysztofa Rutkowskiego za okrągły milion złotych.

NAJNOWSZE