VINCE VAUGHN chwali polskie pierogi! WYKAPANY OJCIEC w kinach 7 lutego!

2014-02-03 10:24
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Vince Vaughn już 7 lutego pojawi się na ekranach kin w filmie Wykapany Ojciec - w roli bohatera o polskich korzeniach! Co wspólnego z Polską ma jego postać, David Wozniak? Sprawdź na ESKA Cinema!

Vince Vaughn 7 lutego pojawi się na ekranach kin w roli pracownika rodzinnej firmy mięsnej - Davida Wozniaka. Jego bohater ma dwóch braci i w perspektywie niedalekiej przyszłości bardzo liczne potomstwo. Jego ojciec jest Polakiem, więc i David mówi "na zdrowie" pijąc wódkę, ma biało-czerwoną flagę w samochodzie i koszulkę, zachwalającą pierogi.

Vince Vaughn po raz kolejny angażuje się w projekt, gdzie jego bohater ma polskie korzenie. Tak opowiada o rzeczach, które przyciągnęły go do "Wykapanego Ojca": "To, co bardzo mi się w tym projekcie podoba, to że w dzisiejszych czasach bardzo często filmy są albo stricte komediami, albo dramatami, albo opowieściami sentymentalnymi, a w tym filmie wszystko funkcjonuje razem, dzięki czemu jest jeszcze bardziej nieprzewidywalnie. Mijają kolejne sceny, a ty nie wiesz, czy za chwilę będziesz się śmiać, czy oczekiwać w napięciu na rozwój akcji. To komplement w stronę reżysera, bardzo się cieszę, że wziąłem udział w tym filmie."


PD

źródło/fot - mat prasowe

NAJNOWSZE