Va banque - prowadzący. Kto będzie gospodarzem reaktywowanego teleturnieju?

2019-11-18 16:23 kw
Kazimierz Kaczor
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Wielki powrót uwielbianych produkcji. Telewizja Polska stawia w ostatnim czasie na sprawdzone, uwielbiane formaty. Od 2017 emitowane jest Koło fortuny w nieco odświeżonej formie, w tym roku powrócił Czar par, z kolei już wkrótce widzowie będą mieli okazję obejrzeć nowe wydanie teleturnieju Va Banque. W latach 1996-2003 prowadzącym programu był Kazimierz Kaczor. Kto będzie gospodarzem w reaktywowanym teleturnieju?

Va banque - prowadzący. Kto będzie gospodarzem reaktywowanego teleturnieju? Va banque był emitowany od 1 marca 1996 do 26 maja 2003 roku na antenie TVP. Program polegał na tym, że uczestnicy musieli odpowiadać pytaniami na zadawane hasła, sformułowane jako zdania oznajmujące. Telewizja Polska podjęła decyzję o reaktywacji uwielbianego show. Najprawdopodobniej nowe odcinki show zadebiutują w wiosennej ramówce 2020 roku.

Va banque - prowadzący

Do grona reaktywowanych programów już wkrótce dołączy teleturniej Va banque. Emitowany był on od marca 1996 do maja 2003 roku. W tym czasie wyemitowanych zostało 566 odcinków. W pierwotnej wersji, show prowadził Kazimierz Kaczor. Nieoficjalnie mówi się, że gospodarzem reaktywowanego programu będzie Przemysław Babiarz. Oficjalne informacje z pewnością pojawią się pod koniec listopada, kiedy odbędzie się konferencja ramówkowa Telewizji Polskiej. 

NAJNOWSZE