Usta Usta

i

Autor: Materiały prasowe

Usta usta sezon 5 - kiedy premiera w TVN i ile odcinków będzie w sezonie?

2021-12-17 15:04

Bohaterowie 5. sezonu „Usta usta” nie będą mieli chwili na odpoczynek. Jak rozwinie się romans Agnieszki z dużo młodszym Michałem? Czy naczelny podrywacz Adam wreszcie się ustatkuje? Nowy sezon serialu pojawi się już na początku 2022 roku.

Usta usta sezon 5 - kiedy premiera w TVN i ile odcinków będzie w sezonie? Przypomnijmy, że w w finale 4. serii Adam rozstał się ze swoją dużo od siebie młodszą żoną, Sarą. Teraz jest sam, ale coraz większą jego uwagę przykuwa właścicielka wynajmowanego przez niego mieszkania – Magda. Kobieta uwikłana jest jednak w romans z żonatym mężczyzną i - choć Adamowi trudno w to uwierzyć – taki stan rzeczy bardzo jej odpowiada. Co czeka widzów w kolejnym sezonie?

Usta Usta sezon 5 - opis

Agnieszka już w poprzednim sezonie rzuciła pracę, marząc o własnym wydawnictwie. Jej pełne entuzjazmu przygotowania zwieńczy sukces: znajdzie nową, młodą pisarkę Różę z ogromnym potencjałem. Kornatowska znów będzie świętować sukces w ramionach Michała, swojego partnera (nie tylko) biznesowego. Krzysztof będzie bez pracy, bez mieszkania i z marnym pomysłem na życie. Przyparty do muru zacznie wciskać podejrzane ubezpieczenia starszym osobom.

Sonda
Czy czekasz na 5. sezon serialu "Usta Usta"?

Usta Usta sezon 5 - kiedy premiera w TVN, ile odcinków?

W obsadzie znaleźli się ponownie Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć i wielu innych aktorów z poprzednich części. Piąty sezon „Usta usta” pojawi się w TVN od środy 5 stycznia o godz. 21:40 i będzie emitowany po dwa odcinki (łącznie będzie 6). Cały sezon dostępny jest do zobaczenia również w player.pl

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38