Andrew Stanton

i

Autor: Martin Smith/face to face/REPORTER

FILM

Twórca "Gdzie jest Nemo" tworzy nowy film. W obsadzie aktorka z The Office!

2023-05-05 16:30

Twórca "Gdzie jest Nemo" szykuje nowy projekt. Tym razem jednak nie zejdziemy pod wodę, a zobaczmy trzy zaskakujące historie, które będą obejmować tysiące lat. Właśnie pojawiła się informacja, że w obsadzie zobaczymy jedną z gwiazd kultowego The Office!

Andrew Stanton ma na swoim koncie dwie oscarowe statuetki. Jedną zdobył za legendarne już "Gdzie jest Nemo", a kolejną za popularny film "WALL-E". Co ciekawe, to właśnie on współtworzył scenariusz do Toy Story, a także zrealizował "Dawno temu w trawie". Stanton to jeden z najważniejszych pracowników studia Pixar Animations, chociaż w ostatnich latach nie wyszło wiele tytułów spod jego skrzydeł. Aktualnie pracuje jednak nad filmem aktorskim. Co już wiemy o nadchodzącym projekcie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom z "Gorączki" na sprzedaż! Na podłodze wciąż są plamy krwi

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Twórca "Gdzie jest Nemo" tworzy film aktorski. Obsada zaskakuje

Andrew Stanton kolejne swoje dzieło zatytułował "In The Blink of An Eye". Fabuła filmu będzie rozgrywać się na przestrzeni tysięcy lat. Zobaczymy właściwie trzy historie świata, które podejmują tematy miłości, nadziei i źródeł życia. Produkcja ma zostać nakręcona na wzór "Interstellar" i kultowej "Odysei kosmicznej". Potwierdziło się, że w obsadzie pojawi się komiczka z Saturday Night Live - Kate McKinnon. Zagra również Rashida Jones, która ma na swoim koncie role w "The Office", "Na lodzie" "Celeste i Jesse" i "Parks and Recreations". Twórca nie zdradził wielu informacji o nowym projekcie. Wiemy za to, że Jones zagra profesorkę antropologii, a jej bohaterka będzie opiekować się umierającą matką. 

Sonda
"In The Blink of An Eye" zapowiada się ciekawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE