Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 – zmiany w jury? Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

2020-01-20 11:37 kw
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - finał
Autor: Materiały Prasowe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to show, które zadebiutowało na antenie Polsatu w 2014 roku. Od tego czasu widzowie mieli okazję obejrzeć aż dwanaście edycji programu, w których wystąpili między innymi Ewelina Lisowska, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Mateusz Ziółko, Kazimierz Mazur oraz Adam Strycharczuk. Od kilku edycji występy uczestników ocenia jury w składzie: Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Kacper Kuszewski. Najprawdopodobniej w trzynastej edycji show, skład ten ulegnie zmianie. Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 – zmiany w jury? Kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku. Polscy artyści – aktorzy, wokaliści, celebryci wcielają się w znane gwiazdy polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej i śpiewają ich największe hity. Ich występy oceniają jurorzy, którzy w każdym odcinku przyznają punktację. Jednym z jurorów jest Paweł Królikowski, którego najprawdopodobniej zabraknie w trzynastej edycji show. Kto zajmie jego miejsce?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 – jury

Wielkimi krokami zbliża się trzynasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Coraz częściej pojawiają się jednak pytania, czy Paweł Królikowski pojawi się w jury show. Aktor ma poważne problemy zdrowotne, od kilku tygodni przebywa w szpitalu, gdzie jest pod stałą opieką lekarzy. Z tego względu jego obecność w jury podczas wiosennej edycji programu stoi pod znakiem zapytania.

Wszystko wskazuje na to, że miejsce Pawła Królikowskiego zajmie Adam Strycharczuk - zwycięzca 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. O tym, jak sprawdzi się w nowej roli, przekonamy się już w marcu, kiedy na antenie Polsatu zadebiutuje trzynasty sezon show. 

NAJNOWSZE