TVP Kobieta - od kiedy w TV? Co w ofercie nowego kanału?

2020-09-17 14:30 AW
Telewizja Polska
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Lifestyle'owe kanały tematyczne, których oferta skierowana jest głównie do kobiet, mają w swojej ofercie największe polskie stacje telewizyjne. Jako pierwszy był TVN, który w 2004 roku uruchomił kanał TVN Style, w cztery lata później pojawił się także kanał Polsatu - Polsat Cafe. Teraz na podobny kanał tematyczny chce postawić Telewizja Polska, która planuje uruchomienie stacji TVP Kobieta.

TVP Kobieta - od kiedy w TV i czego możemy spodziewać się w ofercie nowego kanału? Telewizja Polska oprócz kanałów regionalnych stworzyła na przestrzeni lat także sporo kanałów tematycznych takich jak TVP Sport, TVP Historia, TVP Info, TVP Kultura, TVP Seriale, TVP Rozrywka czy dedykowany dla dzieci TVP ABC.

TVP Kobieta - od kiedy w TV i czego możemy spodziewać się w ofercie nowego kanału?

Decyzja o tym, że Telewizja Polska przygotowuje kolejne kanały tematyczne, zapadła na początku sierpnia 2020 roku. W planach są m.in. TVP Muzyka czy TVP Nauka, jednak to TVP Kobieta zagości w telewizji najwcześniej, bo już w 2021 roku. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, za jego przygotowanie odpowiada Iwona Bocian-Zaciewska, która wcześniej pracowała m.in. nad powstawaniem kanału TVP Seriale.

Jak na razie wiadomo jedynie, że programy emitowane na TVP Kobieta skierowane będą do przede wszystkim do pań. Nie wiadomo jednak na razie, co konkretnie pojawi się w ramówce, a także jakich prezenterów zobaczymy w nowej stacji tematycznej Telewizji Polskiej. Z racji tego, że TVP Kobieta ma wystartować już w 2021 roku, więcej szczegółów poznamy zapewne bardzo niedługo.

Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość". Joanna Konieczna-Krzyżaniak z superseriale.pl, wyjaśnia dlaczego [HOT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE