Turbulencje sezon 4 część 2 - kiedy nowe odcinki? Co się wydarzy?

2022-11-24 12:03 Leon Pietrzak
Turbulencje
Autor: Netflix

Sezon 4 serialu "Turbulencje" został podzielony na dwie części po 10 epizodów każda. Premiera części pierwszej miała miejsce 4 listopada 2022 w serwisie Netflix. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Co wydarzy sie w kontynuacji?

Turbulencja nareszcie doczekała się 4. sezonu, który był wyczekiwany przez wielu polskich widzów. Subskrybenci platformy dostali jednak tylko połowę serialu, ponieważ Netflix zdecydował się na podzielenie produkcji na dwie części. Łącznie twórcy przygotowali 20 odcinków. W piątek 4 listopada pojawiła się pierwsza dziesiątka, która pozostawiła fanów serii z pewnym niedosytem. Kolejne epizody mają znacznie pociągnąć historię do przodu i już od pierwszych minut będziemy świadkami szalonych zwrotów akcji. Co wiemy o premierze drugiej części? Kiedy reszta odcinków Turbulencji trafi na Netfliksa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gdy wszystko się sypie, czas na prawdziwą akcję: koreański "Dom z papieru" powraca z zapowiedzią nowych odcinków

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Turbulencja sezon 4, część 2 - kiedy na Netflix?

Bohaterowie w pierwszej części serialu poznali prawdę o tajemniczych Wezwaniach. Zbliżyli się również do rozwiązania zagadki Daty Śmierci. Nadciągnęła apokalipsa, którą w nowych odcinkach będą próbowali powstrzymać za wszelką cenę. Nie zabraknie również starcia z Angeliną. Premiera drugiej części 4. sezonu Turbulencji została zaplanowana na początek kwietnia 2023. Netflix nie potwierdził jeszcze oficjalnie tej daty, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie wtedy zadebiutują nowe epizody.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE